Mewtwo w Pokemon Go złapiemy do końca lipca!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 5.07.2019, 15:00 Aktualizacja: 8.10.2020, 10:14
Największy szał na grę Niantic Games minął, a i konkurencja nieco się powiększyła, jednak nadal miło pohasać po ulicach w pogoni za ziomkami Pikachu. Najnowszą okazją do przypomnienia sobie o istnieniu Pokemon GO jest Mewtwo - możliwość złapania potężnego pokemona potrwa tylko do końca lipca!
mewtwo w pokemon go
12 Udostępnień

Do końca lipca w Pokemon GO złapiemy Mewtwo!

Jak informuje Niantic Games, nowy potężny stwór trafił właśnie do Pokemon GO. To Mewtwo – pokemon typu psychicznego, który jest jednym z najgroźniejszych adwersarzy bohaterów z uniwersum. Przez ograniczony czas spotkać będziemy mogli go w wersji Armored Mewtwo. Jego wygląd budzi grozę!

Armored Mewtwo w grze Niantic dostępny będzie jako przeciwnik  po raz pierwszy. Natkniemy się na niego w pięciogwiazdkowych rajdach od 10 do 31 lipca. Wraz z Mewtwo w Pokemon GO pojawią się również nowe dodatki kosmetyczne, tematycznie związane z tą potężną istotą.

Wybieracie Pokemon Go czy Wizards Unite?

Mimo obecności na rynku przechodzącego zmiany Slavic Monsters, fani gier „chodzonych” mieli jak dotychczas właściwie tylko jeden wybór – właśnie Pokemon GO. Segment produkcji wykorzystujących technologię augmented reality powiększył się jednak ostatnio o nową pozycję.

Póki co nie wydaje się, żeby miała ona szansę dorównać niegdysiejszej popularności Pokemon GO. Zbierając Znajdźki ze świata Harry’ego Pottera w dużym polskim mieście przez ponad dwadzieścia kilometrów nie natknąłem się na innych użytkowników Wizards Unite, za to miałem przyjemność pogadać z kilkoma zbieraczami pokemonów. Wydaje się, że możliwość kolekcjonowania i rozwijania sprecyzowanych stworzeń jest póki co znacznie atrakcyjniejsza niż abstrakcyjne wspomnienia fragmentów książek czy filmów o małym czarodzieju. Mimo wszystko warto też sięgnąć do lektury wywiadu o Slavic Monsters.

Źródło: The Pokémon GO Team. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments