MTG Arena trafi zimą do biblioteki Epic Games Store

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 20.08.2019, 16:00 Aktualizacja: 20.08.2020, 14:57
Producenci MTG Arena, cyfrowej wersji najpopularniejszej karcianki na świecie, postanowili przenieść swój tytuł do Epic Games Store. Nie pojawi się on tam wprawdzie na wyłączność, jednak zdaniem Wizards of the Coast zyskać może dzięki takiemu ruchowi wielu nowych graczy.
mtg arena w epic games store
0 Udostępnień

MTG Arena trafiło do Epic Games Store

Jak donosi w oficjalnym komunikacie firma Wizards of the Coast, producent gry Magic: the Gathering, internetowa wersja najpopularniejszej na świecie karcianki trafi jeszcze tej zimy do biblioteki Epic Games Store. W grze dostępny będzie już wówczas nowy dodatek Throne of Eldraine, a być może produkcja wyjdzie także ze stanu otwartej bety.

Producenci nie ukrywają, że trafienie MTG Arena do biblioteki Epic Games Store znacząco zwiększyć może popularność produkcji i pozwolić na dotarcie do milionów nowych graczy. Nie zapowiada się jednak, aby gra była sprzedawana tam na wyłączność – klienta MTG Arena wciąż pobrać będzie można z oficjalnej strony gry, a Wizards of the Coast nie wyklucza przenoszenia tytułu na kolejne platformy dystrybucji cyfrowej.

Biblioteka EGS poszerza się o jeszcze kilka gier

Oprócz MTG Arena do biblioteki Epic Games Store trafi jeszcze kilka innych tytułów, w tym kilka ciekawych produkcji na wyłączność. Platforma z cyfrowymi wersjami gier wzbogaci się o Oddworld: Soulstorm oraz MechWarrior 5: Mercenaries, co ogłoszone zostało w trakcie wieczoru otwierającego kolońskie targi Gamescom 2019.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments