NBA 2K20 z legendarnymi składami ze wszystkich dekad!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 14.08.2019, 11:00 Aktualizacja: 14.08.2020, 10:42
Kawhi Leonard czy Dwight Howard? Gdzie znaleźć miejsce dla Kobego Bryanta? Twórcy rankingów najlepszych graczy NBA z poszczególnych dekad mają sporo zagwozdek. Zobaczcie zatem, jak prezentują się legendarne składy z czterech dziesięcioleci w NBA 2K20.
legendarne sklady w nba 2k20
22 Udostępnień

NBA 2K20 docenia Kobego Bryanta

Na oficjalnym koncie Twitter serii NBA 2K pojawiło się potwierdzenie dodania do gry wszystkich legendarnych zespołów od dekady 50/60′ po mijające obecnie lata 10′. Wśród fanów amerykańskiej koszykówki olbrzymie kontrowersje wzbudziło niedawno nominowanie Kobego Bryanta do zaledwie trzeciej drużyny mijającej dekady według NBA.com oraz NBA TV, więc docenienie go przez twórców NBA 2K20 z pewnością zaliczyć trzeba ekipie 2K Sports na plus.

Kto pojawi się w legendarnych drużynach NBA?

Jacy zawodnicy zaliczają się według 2K Sports do legendarnych drużyn NBA z poszczególnych dekad? Jak na razie znamy zawodników tylko z czterech zespołów.

legendarne sklady w nba 2k20

W drużynie z 1980′ pojawią się Michael Jordan, Magic Johnson, Larry Bird, Moses Malone oraz Kevin McHale. Przy okazji przypominamy, że HBO produkuje serial o Los Angeles Lakers, które zdominowało właśnie tę dekadę. Jednym z głównych bohaterów będzie z pewnością Earvin „Magic” Johnson, który poprzez posiadanie wielu partnerek seksualnych zaraził się w tym czasie wirusem HIV.

legendarne sklady w nba 2k20

W latach dziewięćdziesiątych według twórców NBA 2K20 parkietami amerykańskich hal rządzili John Stockton, Michael Jordan, Scottie Pippen, Karl Malone oraz Hakeem Olajuwon. Umieścilibyście tam właśnie ich na podstawie swoich wspomnień z „Hej, hej, tu NBA”?

legendarne sklady w nba 2k20

Czyżby ta dekada była najmniej kontrowersyjna? Allen Iverson, Kobe Bryant, LeBron James, Tim Duncan i Shaquille O’Neal wydają się naprawdę świetnymi i niepodważalnymi wyborami. Czy w ich miejsce widzielibyście innych zawodników?

legendarne sklady w nba 2k20

Tutaj znaleźli się Stephen Curry, James Harden, LeBron James, Kevin Durant oraz Dwight Howard, a wielkim nieobecnym jest Dwyane Wade, który trafił przecież na okładkę NBA 2K20 w wydaniu Legend Edition. Dla porównania pierwsza piątka ze wspomnianego na początku tekstu rankingu prezentowała się następująco: Stephen Curry, James Harden, LeBron James, Kevin Durant oraz Kawhi Leonard.

Wy do swojego składu wybralibyście Kawhiego Leonarda (obok LeBrona najlepszy gracz NBA 2K20 pod względem ratingu) czy Dwighta Howarda?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments