Need for Speed Heat: różnice między nocą a dniem wyglądały będą właśnie tak

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 4.11.2019, 19:00 Aktualizacja: 4.11.2020, 16:50
Jedną z najważniejszych nowinek związanych z nowym NFS-em jest wprowadzenie do gry cyklu dobowego. Podział na dzień i noc prezentowany jest na najnowszym gameplayu Need for Speed Heat, który naprawdę warto obejrzeć przed piątkową premierą. Czekacie na nową grę Ghost Games?
need for speed heat gamescom 2019 screen
0 Udostępnień

Nowy gameplay Need for Speed Heat

Oczekiwanie na piątkową premierę nowego NFS-a umilają nam multimedialne atrakcje przygotowane przez Electronic Arts. Po ostatnim premierowym trailerze Need for Speed Heat zaprezentowano nam w jaki sposób wygląda cykl dnia i nocy w grze przygotowywanej na zlecenie EA przez studio Ghost Games, odpowiedzialnej także za poprzednią odsłonę cyklu pt. Payback.

Cykl dnia i nocy w NFS Heat

Cykl dnia i nocy ma być jednym z najważniejszych mechanizmów Need for Speed Heat. Nierozerwalnie związana będzie z nim cała rozgrywka. Za dnia zbierali będziemy pieniądze, ale tylko po zmroku zdobędziemy punkty reputacji. Zwiększanie obu wskaźników jest równie istotne dla postępu w grze, więc przeskakiwanie między legalnymi prackami a ucieczkami przed policją będzie nieodzowne.

Premiera Need for Speed Heat zaplanowana na 8 listopada jest jedną z najgorętszych premier tego tygodnia. Gra ukaże się w piątek na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Wydawcą tytułu jest Electronic Arts, a za przygotowanie dwudziestej pierwszej produkcji odpowiedzialne było studio Ghost Games. Po bardzo fajnym Paybacku z 2017 roku mamy nadzieję na grę równie dobrą, lecz znacznie bardziej rozbudowaną.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments