Netflix: wiadomo już gdzie obejrzeć Rojst i inne seriale Showmax!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 23.12.2019, 15:00 Aktualizacja: 31.12.2020, 12:05
Dwie świetne polskie produkcje, których nie można było legalnie obejrzeć od czasu zniknięcia z Polski platformy Showmax, właśnie pojawiły się w Netflix. Rojst i Egzorcysta to dwa tytuły, które zdecydowanie warte są zainteresowania. Pierwszy przypadnie do gustu fanom klimatycznych thrillerów, drugi zaś satyrycznych kreskówek w stylu Kapitana Bomby.
gdzie ogladac seriale showmax - rojst i egzorcysta w netflix
0 Udostępnień

Netflix przejmuje dwa seriale platformy Showmax

Po ogłoszeniu końca Showmax w Polsce nikt nie ronił raczej łez, gdyż oferta platformy była stosunkowo uboga i pozbawiona ekskluzywnych hitów. Przyznać jednak, że znajdowało się na niej kilka ciekawych pozycji, w tym mocny i lubiany przez widzów Rojst z Andrzejem Sewerynem, Dawidem Ogrodnikiem oraz Zosią Wichłacz. Brak legalnego źródła do oglądania jednej z największych rodzimych produkcji serialowych był dotychczas poważnym problemem dla wielu ludzi, którzy nie zdążyli zapoznać się z produkcją Jana Holoubka przed wycofaniem się platformy Showmax z polskiego rynku.

Dotychczas osoby chcące obejrzeć m.in. Rojst były skazane na korzystanie z nielegalnych stron, których użytkowanie odradzaliśmy już w artykule gdzie oglądać seriale. Jak teraz uzyskać dostęp zarówno do świetnego thrillera, jak i jednej innej ciekawej pozycji z katalogu Showmax? To naprawdę proste.

Mamy już gdzie obejrzeć Rojst i Egzorcystę! Co z innymi serialami Showmax?

Serial Rojst obejrzymy teraz poprzez zalogowanie się do portalu Netflix oraz wpisanie odpowiedniego tytułu w wyszukiwarkę. Jeżeli nie mieliście wcześniej do czynienia z tą platformą, polecamy nasz poradnik działania Netflix. Warto wspomnieć również, iż obok Rojstu trafiła tam inna ciekawa polska pozycja – Egzorcysta. Trzynastoodcinkowa animacja Bartosza Walaszka, pomysłodawcy Kapitana Bomby czy Blok Ekipy, jest kolejną solidną satyrą na wszystko co się rusza.

Gdzie oglądać inne seriale i filmy Showmax? Trafiają one pod egidy różnych platform czy nawet stacji telewizyjnych: Opowieści podręcznej można obejrzeć obecnie na HBO GO, Kler trafił na Player.pl, a Ucho Prezesa wyświetla regularnie Comedy Central.

Źródło: Netflix. Grafika: Netflix.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments