Nike wypuszcza kolekcję inspirowaną Stranger Things

Michał Małysa Seriale Publikacja: 14.06.2019, 20:00 Aktualizacja: 14.06.2020, 16:00
Firma Nike znana jest z ciekawych współprac. Tym razem wypuszcza kolekcję inspirowaną popularnym serialem Stranger Things od Netliksa.
8 Udostępnień

Kolaboracja twórców Stranger Things i Nike

Jeszcze niedawno Nike reklamował się w Fortnite, teraz przyszła pora na współpracę z twórcami Stranger Things. Firma udostępniła kolekcję sneakersów i ubrań inspirowanych serialem Stranger Things od Netfliksa. Wśród zaprezentowanych butów znajdziemy specjalne edycje klasycznych modeli Cortez, Blazer i Tailwind. Mają stonowane kolory i mocno nawiązują do hitu Netflixa – który zresztą już 4 lipca będzie miał premierę trzeciego sezonu. Na metce umieszczono logo Stranger Things,a niektóre modele mają naszywkę „Hawkins High School” — liceum, do którego będą chodzić bohaterowie w najnowszym sezonie.

W kolekcji Nike x Stranger Things oprócz butów znalazły się także bluzy, spodnie i t-shirty oraz czapka z tygrysem (maskotką szkolnej drużyny sportowej). Kolekcja Nike’a inspirowana serialem Stranger Things (a właściwie jej pierwsza część) będzie dostępna od 27 czerwca. Tego dnia będzie można kupić dresy, bluzy i trzy modele sneakersów w pomarańczowo-zielonej kolorystyce.

Druga część kolekcji będzie dostępna od 1 lipca, trzy dni przed premierą trzeciego sezonu serialu. Podobają wam się nowe ubrania Nike’a?

P.S. Przypominamy, że podczas E3 2019 zapowiedziano grę mobilną i „Stranger Things 3: The Game” na konsole i pecety.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments