Nowi operatorzy w Rainbow Six Siege ujawnieni

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 20.05.2019, 13:00 Aktualizacja: 20.05.2020, 11:33
Esportowy event organizowany przez Ubisoft przyniósł nam dogłębne zapowiedzi rozszerzenia Operation Phantom Sight oraz dwóch nowych operatorów Rainbow Six Siege. Zmiany w rozgrywce, które pojawią się wraz z Nokkiem i Wardenem, wypróbujemy w praktyce już 11 czerwca.
nowi operatorzy rainbow six siege
12 Udostępnień

Nokk i Warden – nowi operatorzy w Rainbow Six Siege

Przed kilkoma dniami wraz z trailerem Phantom Sight mieliśmy okazję zaprezentować wam Nokka, jednego z dwóch nowych operatorów w Rainbow Six Siege. W trakcie finałów rozgrywek Rainbow Six Siege Pro League, które miały miejsce 18-19 listopada w Mediolanie, Ubisoft ujawnił również drugą postać. To Warden, korzystający w walce z całkiem przydatnych Glance Smartglasses. „Inteligentne szkła” czynią go odpornym na odpalane efekty typu flash, usuwają skutki już aktywowanych oraz pozwalają widzieć przez dym.

Przypomnijmy, że prezentowany już Nokk również korzysta z całkiem przydatnego gadżetu. HEL Presence Reduction czyni go niewidzialnym wobec kamer i dronów, chociaż w czasie wykonywania pewnych akcji glitchuje i staje się na moment widzialnym. Nie zmienia to jednak faktu, że dzięki swojemu sprzętowi potrafi się poruszać bezszelestnie i zadawać dotkliwe obrażenia z ukrycia. Gameplay prezentujący obu nowych operatorów do Rainbow Six Siege w akcji przygotował serwis IGN:

Co poza tym w Operation Phantom Sight?

Dodatek Operation Phantom Sight rozpoczyna drugi sezon czwartego roku z Rainbow Six Siege. Mimo iż gra ukazała się jeszcze w 2015 roku, żyje i ma się naprawdę dobrze, stanowiąc doskonały wybór dla fanów wysoce taktycznych strzelanek. Jakich zmian oprócz dodania dwóch nowych operatorów spodziewać możemy się po najświeższym rozszerzeniu? Oprócz poważnej przebudowy moskiewskiej mapy Kafe Dostoyevsky oraz zmian w grze rankingowej dostępne będą również świeże elementy uzbrojenia. Ubisoft prezentuje je na poniższym trailerze:

Już 21 maja rusza dedykowany graczom pecetowej wersji Rainbow Six Siege serwer, na którym wypróbować będzie można zmiany wprowadzane przez dodatek Operation Phantom Sight. Według przewidywań branżowych mediów poczynionych na podstawie obserwacji ostatnich sezonów, data premiery Operation Phantom Sight na PS4, Xbox One oraz PC zaplanowana jest na 11 czerwca.

Źródło: IGN. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments