Nowy Spider-Man pisany przez J.J. Abramsa!

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 21.06.2019, 17:02 Aktualizacja: 21.06.2020, 17:04
Niezwykle interesujący wybór Marvela! Scenarzystą jednej z najnowszych odsłon komiksowego Spider-Mana zostanie J.J. Abrams, znany szerokiej publice przede wszystkim jako reżyser i twórca seriali. Autor zapowiada klasyczne podejście w stylu Stana Lee, odnajdującego w superbohaterach ludzi.
spider-man j.j. abrams
6 Udostępnień

J.J. Abrams napisze nowego Spider-Mana

Amerykański reżyser, który w swoim dorobku ma chociażby siódmy epizod Gwiezdnych Wojen, Przebudzenie Mocy, jest również scenarzystą. Twórca popularnych również w Polsce seriali Lost: Zagubieni oraz Alias: Agentka o stu twarzach został wyznaczony przez Marvel Comics do prac nad mini-serią w obrębie franczyzy Człowieka-Pająka. Pomoże mu w tym syn Henry, a za warstwę graficzną odpowiadała będzie włoska rysowniczka Sara Pichelli.

Jak wyglądał będzie Spider-Man J.J. Abramsa i jego syna?

Historia Spider-Mana w ujęciu J.J. Abramsa i jego syna skupiać ma się na nowym złoczyńcy, którego póki co znamy wyłącznie z ksywy Cadaverous. Z wypowiedzi reżysera i scenarzysty wynika, iż ma być to klasyczna historia o superbohaterze będącym jednocześnie człowiekiem. Powołuje się w niej na autorytet zmarłego w zeszłym roku Stana Lee.

spider-man j.j. abrams

– Spider-Man jest jednym z tych superbohaterów, których rozumiem tym mniej, im więcej o nich czytam. Jest całkowitym przeciwieństwem wszystkiego, czego spodziewasz się po bohaterze. Sądzę, że Stan Lee powiedział coś o wkładaniu człowieka w nadczłowieka. To jest właśnie to, co staramy się zrobić – powiedział Abrams.

Źródło: Game Informer. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments