Nowy Steam wyglądał będzie właśnie tak. Jest lepiej?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 20.06.2019, 16:27 Aktualizacja: 20.06.2020, 16:29
Steam pod względem graficznym jest już dość przestarzały i zaglądając do naszej biblioteki poczuć możemy się jak przed dziesięcioma laty. Odpowiedzią na to mają być zmiany, które Valve zapowiada od Game Developers Conference w marcu. Teraz opublikowano screeny wyglądu nowego Streama.
nowy steam wyglad
9 Udostępnień

Nowy wygląd Steama to już kwestia czasu

Marcowe Game Developers Conference przyniosło przede wszystkim prezentację Google Stadia oraz tytuł gry roku dla God of War (wielu obstawiało w tym miejscu raczej Red Dead Redemption 2), ale wśród pomniejszych nowinek znajdowały się również wieści o graficznej przebudowie Steama.

Nowy wygląd największej cyfrowej platformy gier na PC jest tylko kwestią czasu. W ciągu kilku tygodni przebudowana graficznie wersja strony wyświetlać powinna się już wszystkim graczom, a tymczasem na deweloperskim forum Valve pojawiły się oficjalne screeny z nowego Steama. Jak będzie wyglądał?

Nowy Steam zaprezentowany na oficjalnych screenach

Nowy wygląd Steama zmienić ma nieco przestarzały (choć zdecydowanie praktyczny!) design serwisu na coś bardziej estetycznego i aktualnego. Mniejsze zmieni się w większe, a starsze – w nowsze. Zdecydowanie cieszy fakt, że nawet jako osoba korzystająca ze Steama wybitnie rzadko nie jestem w żaden sposób przytłoczony skalą zmian. Jeżeli bazować wyłącznie na screenach, jest to ten sam serwis, tyle że znacznie bardziej dzisiejszy.

nowy steam wyglad

nowy steam wyglad

Wraz ze zmianami graficznymi przyjść ma również optymalizacja, która sprawi, że społecznościowe wtyczki nowego Steama nie będą pożerały pamięci operacyjnej tak mocno, jak czyni to obecna wersja.
Źródło: Player.One. Grafika: Valve.
Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments