Okładka Johanessa Schachmanna – znamy jej wygląd!

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 22.07.2019, 13:00 Aktualizacja: 22.07.2020, 12:08
Podczas 30. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, który rusza 27 września, przygody nietuzinkowego czarodzieja znanego z zinu Warchlaki ukażą się po raz pierwszy w formie zwartego albumu. Wydawnictwo 23 ujawnia tymczasem okładkę albumu Johannes Schachmann - życie i czasy.
johannes schachmann okladka
6 Udostępnień

Znamy wygląd okładki Johannesa Schachmanna

Przed kilkoma dniami informowaliśmy o pierwszych szerszych szczegółach na temat planowanego na jesień komiksu Johannes Schachmann – życie i czasy. To pierwsze zwarte wydanie przygód najpotężniejszego czarodzieja Ligi Hanzeatyckiej. Historie o jego perypetiach regularnie publikowane były dotychczas na łamach zina Warchlaki. Po ogłoszeniu oficjalnego tytułu przyszedł też czas na okładkę, która mocno różni się od dotychczasowych przewidywań.

MAMY TO! Okładka albumu "Johannes Schachmann. Życie i czasy". Wypatrujcie jej pod koniec września!BrzozoMośko i Spółka

Gepostet von Wydawnictwo 23 am Montag, 22. Juli 2019

Kiedy premiera Johannesa Schachmanna w zwartym albumie?

Premiera albumu Johannes Schachmann – życie i czasy zaplanowana jest na 30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi, który rusza 27 września. Czego spodziewać się po zbiorze? – Johannes Schachmann to najpotężniejszy mag w historii Ligi Hanzeatyckiej. Starzec o wielkiej mocy, wiedzy, mądrości i brodzie. Jednak nawet on musi mierzyć się z problemami, które przerastają każdego z nas, takimi jak: rodzice, głowa w słoiku, uciekające golemy, czy Lenin, buntujący klasę skrzacią – brzmi oficjalny opis nietuzinkowej postaci.

Za wydanie zbioru Johannes Schachmann – życie i czasy odpowiedzialne jest Wydawnictwo 23. Autorami perypetii nietuzinkowego maga są Mateusz Piątkowski (scenariusz) i Jacek Kuziemski (rysunki). W albumie znajdą się nie tylko przedruki z niezależnego periodyku Warchlaki, ale również plansze z nowymi przygodami czarodzieja.

Źródło: Wydawnictwo 23. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments