[Aktualizacja] Outriders trafi do Games Passa? Tak sugeruje Microsoft

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 15.03.2021, 11:43 Aktualizacja: 17.03.2022, 10:13
Abonamentową usługę Microsoftu chwali się za bogatą bibliotekę gier, która regularnie uzupełniana jest coraz to ciekawszymi produkcjami i to nierzadko w dniu ich premiery. Post na Twitterowym koncie usługi sugeruje, że Outriders, nowa gra People Can Fly, pojawi się w Game Passie.
outriders premiera
0 Udostępnień

[Aktualizacja]

Zgodnie z przypuszczeniami Outriders pojawi się w Game Passie i to od dnia premiery.

[Oryginalna wiadomość]

Kolejna gra Polaków w Game Passie

O tym, że Microsoft uzupełnia swoją flagową usługę o coraz to ciekawsze produkcje, nie trzeba nikogo przekonywać. W miniony piątek do Game Passa trafiło 20 gier Bethesdy, a według wiadomości opublikowanej na twitterowym koncie usługi do tego zacnego grona może wkrótce dołączyć Outriders.

Strzelanka People Can Fly doczekała się niedawno dema, w które zagrało ponad 2 miliony graczy na wszystkich platformach, a sam ruch z wersję testową spotkał się z pochwałą zarówno graczy, jak i mediów za rzadko spotykaną w tej branży transparentność. Wracając jednak do tematu, wiadomość opublikowana przez Microsoft została napisana przez niejaką Melissę McGamepass, czyli jedną z person internetowych stworzonych na potrzeby kampanii marketingowej usługi. W mailu nie pada bezpośrednio nazwa gry czy polskiego studia, ale fragmenty dotyczące sygnału i anomalii są żywcem wyjęte z jednego ze zwiastunów Outriders.

Oczywiście, to jedynie nieoficjalne informacje, dlatego warto traktować je z odpowiednim dystansem. Jeśli jednak pojawią się jakieś nowe informacje w tej sprawie, zaktualizujemy wpis. Przypominamy, że Outriders pojawi się już 1 kwietnia na PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One, Xboksie Series X|S, Stadii i komputerach osobistych (wymagania sprzętowe), w tym w usłudze GeForce Now.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments