Outriders. Wersja demonstracyjna gry już dostępna

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 25.02.2021, 11:31 Aktualizacja: 25.02.2022, 11:31
Twórcy Bulletstorma i Painkillera wyciągają rękę do graczy i zapraszają do sprawdzenia dema swojej nowej gry. Outriders będzie miał swoją premierę już w kwietniu, a osoby zainteresowane tym looter-shooterem mogą od dziś sprawdzić jego wersję próbną. Demo dostępne jest na niemal wszystkich platformach, na jakich ukaże się gra.
0 Udostępnień

People Can Fly przedstawia 10 powodów, które mają zachęcić graczy

O planowanym demie Outriders wspominaliśmy pod koniec zeszłego tygodnia, a od dziś wszyscy (no, prawie wszyscy, do czego zaraz przejdziemy) zainteresowani mogą sprawdzić, jak tytuł sprawuje się na ich sprzętach. Wersja próbna obejmująca prologo (około 3 godziny rozgrywki) oraz początek pierwszego rozdziału dostępna jest na PC, w tym GeForce Now, PS4, PS5, Xboksie One i Xboksie Series X|S. Pełna wersja gry ukaże się również na Stadii, jednak demo nie obejmuje tej platformy.

Wczoraj odbyła się kolejna transmisja, w trakcie której podsumowano wszystko, co wiemy o demie – oprócz 20-minutowego materiału, na którym dokładnie omówiono także to, o czym już pisaliśmy w zeszłym tygodniu, pojawił się krótszy materiał mający zachęcić wszystkich niezdecydowanych do sprawdzenia swoich sił w Outriders. Trzeba przyznać, że wysiłek, jaki People Can Fly wkłada, by pozostać transparentnym tuż przed premierą swojej produkcji (ogłoszenie o przesunięciu daty wydania zawierało wyraźny prztyczek w nos w kierunku CD Projektu), jest godny podziwu.

Przypominamy, że gra ukaże się już 1 kwietnia bieżącego roku, a jeśli zastanawiacie się, czy Wasz komputer spełnia wymagania sprzętowe, to odsyłamy do wpisu, w którym znalazły się wszystkie trzy konfiguracje.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments