Path of Exile na PlayStation z kolejnym opóźnieniem

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 10.02.2019, 6:00 Aktualizacja: 12.02.2020, 15:41
Path of Exile na PlayStation 4 z kolejnym opóźnieniem! Gracze konsoli Sony czekają na tę grę od kilku lat (wersja na Xbox One wyszła w 2017 roku), więc następny miesiąc oczekiwania może przelać szalę goryczy. Zwycięży złość na jeszcze jedno opóźnienie czy chęć zagrania w darmowego hack'n'slasha?
path of exile na playstation
0 Udostępnień

Ekscytujące zapowiedzi spaliły na panewce

O tym, że Path of Exile na PS4 pojawić ma się lada chwila, informowaliśmy już w listopadzie. Obok tej premiery z pewnością nie przejdą obojętnie wyjadacze klasycznych RPG-ów w stylu hack’n’slash. Darmowa wieloosobowa gra przyciągnęła spore grono zwolenników w wersjach na PC oraz Xbox One, więc jesienny trailer wydawał się bardzo ekscytujący.

Czemu warto czekać na Path of Exile na PlayStation? Cóż, jeśli nie przekonuje was kilkadziesiąt godzin darmowej rozgrywki na wysokim poziomie, niech uczyni to system rozwoju postaci. To właśnie ten element rozgrywki sprawia, że setkom tysięcy graczy PoE nie nudzi się po wielu miesiącach czy nawet latach. Niemal tysiąc wartościowych umiejętności do wyboru czyni każdą postać zupełnie inną, a kombinacje są właściwie nieskończone. Szkoda tylko, że na możliwość ich wypróbowania będziemy musieli jeszcze nieco poczekać…

Path of Exile na PlayStation z kolejnym opóźnieniem

Premiera Path of Exile na PlayStation 4, w trailerze zapowiedziana na grudzień, blisko zapowiadanej daty została przełożona na luty. Mimo iż twórcy w oświadczeniu uznali to za termin bezpieczny, po raz kolejny gracze nastawieni na kawałek oldschoolowej rozgrywki będą musieli poczekać. Tym razem w zapowiedziach Grinding Gear Games mowa jest o lutym.

path of exile na playstation

Oczekiwanie przez kolejny miesiąc nie jest jednak tak długie, jeśli umieścić je w odpowiedniej perspektywie czasowej. Pierwsza wersja Path of Exile, przeznaczona na PC, wyszła w końcu w 2013 roku. Posiadacze Xbox One cieszą się z rozgrywki od 2017 roku.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments