Path of Exile na PS4 już w grudniu tego roku!

Michał Małysa Gry Publikacja: 6.11.2018, 5:38 Aktualizacja: 6.11.2018, 5:38
Mamy już oficjalną zapowiedź Grinding Gear Games! Darmowy sieciowy hack'n'slash Path of Exile na PS4 będzie miał swoją premierę w grudniu tego roku, niemal 1,5 roku po pojawieniu się konsolowej wersji na Xbox One. To oldschoolowe action RPG zebrało spore grono fanów od czasu premiery na PC w 2013 r.
path of exile na ps4
0 Udostępnień

Za co gracze pokochali Path of Exile?

Najprostszą odpowiedzią byłaby w tym przypadku darmowość całkiem solidnej gry oraz całkowity brak mikropłatności pozwalających uzyskać przewagę za realne pieniądze, ale to tylko część prawdy. Większość fanów gry docenia przede wszystkim jej oldschoolowy charakter, tak pod względem graficznym, jak i mechanicznym. Kamera w rzucie izometrycznym przywodzi na myśl najklasyczniejsze produkcje typu hack’n’slash z Diablo na czele, ale to dopiero początek.

path of exile na ps4

Path of Exile to przede wszystkim niemal nieskończone możliwości rozwoju postaci, które obudowywać można wokół ponad tysiąca umiejętności. Połączenie tego z klasycznymi atrybutami (siła, inteligencja i zręczność) oraz ciekawym systemem przedmiotów skutkuje niesamowitym współczynnikiem angażowania graczy. Szczególnie tych, którzy zjedli zęby na topornych multiplayerowych RPG-ach sprzed kilkunastu lat!

Path of Exile na PS4 w grudniu tego roku!

Gracze konsoli Sony czekali na możliwość zagrania w tytuł Grinding Gear Games najdłużej – wersja pecetowa dostępna jest od 2013, a ta na Xbox One od 2017 roku. Cieszy więc fakt, że w końcu doczekamy się Path of Exile na PS4. Twórcy ogłosili grudniową premierę wraz z publikacją traileru, który pojawił się w tym tygodniu nieprzypadkowo. Ciężko nie skojarzyć bowiem tej zapowiedzi z fatalnie przyjętą prezentacją Diablo Immortal.

Rozgrywka przedstawiona na trailerze prezentuje się bardzo widowiskowo i – zważywszy na brak potrzeby ponoszenia opłaty za grę – z pewnością będzie warto Path of Exile na PS4 wypróbować.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments