Prezentacja Diablo Immortal okazała się kompletną klapą

Michał Małysa Gry Publikacja: 5.11.2018, 12:46 Aktualizacja: 5.11.2020, 11:53
Blizzard próbował studzić nastroje, ale nadzieje graczy i tak były rozbudzone. Wszyscy spowiedzaliśmy się bowiem, iż Blizzcon przyniesie informacje o nowej części legendarnej sagi. Sprawiło to, że niezbyt ekscytująca prezentacja Diablo Immortal na urządzenia mobline okazała się kompletną klapą.
prezentacja diablo immortal
0 Udostępnień

Prezentacja Diablo Immortal na Blizzconie

Przy otwarciu corocznego eventu twórców kilku klasycznych tytułów zaprezentowane zostały szczegóły dotyczące kolejnej wersji bodaj najbardziej legendarnej gry Blizzarda. Prezentacja Diablo Immortal na Blizzconie okazała się jednak klapą. Mimo iż producenci starali się studzić nastroje, i tak spodziewaliśmy się wiele.

Cóż, okazało się, że nasze oczekiwania zdecydowanie przewyższały to, co Blizzard miał zamiar zaprezentować. Produkcja powstająca we współpracy z chińską firmą NetEase, w przeszłości pomagającą przenosić produkcje Blizzarda na rynek chiński, ma być po prostu grą na komórki i inne sprzęty mobilne. Emocjonujący hack’n’slash z akcją umiejscowioną pomiędzy Diablo II: Lord of Destruction a Diablo III brzmi jako całkiem fajny produkt w oczekiwaniu na czwartą część serii, ale graczom zdecydowanie to nie wystarcza.

Reakcje gracze na Diablo Immortal

Zaprezentowanie tak małej gry spowodowało przy tak dużych oczekiwaniach wywołało negatywne komentarze już w trakcie samej prezentacji. Przedstawiciel publiczności zadał głośne pytanie, czy nie jest to czasami primaaprilisowy żart, co spotkało się z głośnymi oklaskami i salwą śmiechu. Zasadnym byłoby stwierdzenie, że prezentacja Diablo Immortal została zwyczajnie wybuczana.

prezentacja diablo immortal

W internecie nie było lepiej. Liczba łapek w dół pod zapowiedzią gry opublikowaną na YouTube rosła tak szybko, że film został na chwilę wycofany z internetu. Obecnie przy ponad czterystu tysiącach ocen negatywne opinie stanowią ponad 96%. Jest to potężny wizerunkowy cios dla Blizzarda. Z pewnością możemy liczyć na to, że w nadchodzącym tygodniu dostaniemy coś, co załagodzi całą sprawę.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments