Diablo Immortal

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
diablo immortal

Diablo Immortal

Hack'n'slashRPG
NetEase / Blizzard Entertainment
2020
Activision Blizzard

Mobilna odsłona najpopularniejszej serii hack'n'slashów Diablo. Mimo fatalnego przyjęcia samego pomysłu przez graczy rozczarowanych długim oczekiwaniem na Diablo 4, Blizzard upatruje w grze na urządzenia przenośne godnego następcy poprzednich części diabelnie wciągającego cyklu.

Fabuła Diablo Immortal umiejscowiona jest w czasie pomiędzy Diablo II: Lord of Destruction a Diablo III. Koncentrowała będzie się na powstrzymaniu demona Skarna, który próbuje zebrać odłamki Kamieni Świata oraz zbudować diabelską armię i przyzwać pradawne zło.

W Diablo Immortal zagramy przedstawicielem jednej z sześciu klas postaci. Tradycyjnie dla serii każdy z bohaterów dysponował będzie specjalnymi umiejętnościami, które rozwijać będziemy na rozbudowanym drzewku umiejętności. Mimo przeniesienia rozgrywki na zupełnie inną platformę, podstawa gry pozostaje bez zmian - i tutaj chodzi o eksplorowanie plansz wypełnionych kolejnymi zastępami coraz mocniejszych przeciwników, których pokonujemy dzięki zebranym przedmiotom oraz coraz lepszym możliwościom ataku.

Problemy Hitmana 3 na PC. Poprzednie części nie dla wszystkich

Hitman 3 pojawi się jeszcze w tym miesiącu, ale osoby, które kupią grę na PC dostaną okrojoną wersję. Chyba, że zdecydują się dodatkowo zapłacić – wszystkiemu winna ma być czasowa wyłączność gry na Epic Games Storze.

Cyberpunk 2077. Jason Schreier zdradza kulisy produkcji, Adam Badowski odpowiada

Jason Schreier po raz kolejny przygotował zakulisowy wgląd w proces powstawania Cyberpunk 2077 oraz warunki pracy w CD Projekcie. W twitterowej odpowiedni Adam Badowski odnosi się do części kwestii.

Resident Evil Showcase już niebawem. Zapowiedź nowego projektu

W przyszłym tygodniu Capcom zorganizuje Resident Evil Showcase, czyli specjalne wydarzenie, na którym zostaną zaprezentowane nowości z Resident Evil Village. Pojawią się również testy niezapowiedzianego projektu związanego z marką.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments