Diablo Immortal

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
diablo immortal

Diablo Immortal

Hack'n'slashRPG
NetEase / Blizzard Entertainment
2020
Activision Blizzard

Mobilna odsłona najpopularniejszej serii hack'n'slashów Diablo. Mimo fatalnego przyjęcia samego pomysłu przez graczy rozczarowanych długim oczekiwaniem na Diablo 4, Blizzard upatruje w grze na urządzenia przenośne godnego następcy poprzednich części diabelnie wciągającego cyklu.

Fabuła Diablo Immortal umiejscowiona jest w czasie pomiędzy Diablo II: Lord of Destruction a Diablo III. Koncentrowała będzie się na powstrzymaniu demona Skarna, który próbuje zebrać odłamki Kamieni Świata oraz zbudować diabelską armię i przyzwać pradawne zło.

W Diablo Immortal zagramy przedstawicielem jednej z sześciu klas postaci. Tradycyjnie dla serii każdy z bohaterów dysponował będzie specjalnymi umiejętnościami, które rozwijać będziemy na rozbudowanym drzewku umiejętności. Mimo przeniesienia rozgrywki na zupełnie inną platformę, podstawa gry pozostaje bez zmian - i tutaj chodzi o eksplorowanie plansz wypełnionych kolejnymi zastępami coraz mocniejszych przeciwników, których pokonujemy dzięki zebranym przedmiotom oraz coraz lepszym możliwościom ataku.

Remake pierwszego Gothica oficjalnie potwierdzony!

Minęły dwa miesiące od momentu wypuszczenia grywalnego dema pierwszego Gothica. Deweloper w tym czasie wysłał ankietę do graczy, żeby sprawdzić, czy na rynku w ogóle jest zainteresowanie nową wersją starej produkcji. 94,8 proc. ankietowanych przez THQ Nordic zagłosowało na stworzenie remake’u kultowego niemieckiego RPG z 2001 roku.

Twórcy Nioh 2 stworzą kolejną grę już na PS5

Team Ninja chce szybko skorzystać z możliwości nowej generacji konsol i wyprodukować nową grę już na PlayStation 5.

Diablo 4: Druid – czego możemy się po nim spodziewać?

Fani Diablo byli zawiedzeni nieobecnością Druida w trzeciej części ulubionego hack'n'slasha. Blizzard na szczęście wysłuchał graczy i spełnił ich oczekiwania. Jak wyglądała będzie gra Druidem w Diablo 4?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o