Pierwszy trailer Gry o Tron 8. Zima nadejdzie w kwietniu!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 5.03.2019, 19:06 Aktualizacja: 5.03.2020, 19:06
Czekaliśmy na to bardzo długo, pozostając w praktycznie kompletnej niewiedzy, jednak w końcu nadszedł ten moment! HBO opublikowało dzisiejszego wieczora pierwszy trailer 8 sezonu Gry o Tron, zostawiając nas nie tylko w kompletnej ekscytacji, ale również z wieloma kolejnymi pytaniami!
pierwszy trailer gry o tron 8
10 Udostępnień

Wieczorne zaskoczenie od HBO

Miał to być kolejny nudny wtorkowy wieczór, jednak HBO zadbało, abyśmy kilka godzin w oczekiwaniu na rewanżowe spotkania fazy pucharowej Ligi Mistrzów spędzili nad wyraz ciekawie. Dokładnie – próbując domyślić się, co chce nam przekazać pierwszy trailer Gry o Tron 8.

Pierwszy trailer Gry o Tron 8 w końcu coś pokazuje!

Nie było tak, że przed publikacją pierwszego traileru Gry o Tron 8 nie wiedzieliśmy o serialu nic a nic. Przyznać trzeba jednak, że twórcom udawało się jak dotąd utrzymać większość nowinek w tajemnicy. Oprócz reklamy Budweisera z Super Bowl, fragmentu noworocznej reklamy seriali HBO GO oraz garstki ujawnianych bardzo oszczędnie zdjęć, fani serialowej Gry o Tron nie mogli narzekać na nadmiar nowinek.

Miejmy nadzieję, że zacznie się to powoli zmieniać. Ósmy i ostatni sezon Gry o Tron będzie miał swoją premierę 15 kwietnia, więc liczyć możemy, że wkrótce wycieknie znacznie więcej informacji. Będziemy o nich pisać na bieżąco!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments