Nowa reklama PlayStation 5. Zapowiedź niesamowitych wrażeń

Radosław Dąbrowski Sprzęt Publikacja: 2.09.2020, 15:45 Aktualizacja: 3.09.2021, 13:54
Zaplanowana na bieżący rok premiera PlayStation 5 zbliża się nieuchronnie. Co prawda nie poznaliśmy jeszcze konkretnej daty trafienia konsoli na rynek, ale przedstawicielom Sony pozostaje coraz mniej czasu na promocję produktu. Jednym ze sposobów na zyskanie uwagi potencjalnych nabywców sprzętu jest opublikowanie nowego zwiastuna PlayStation 5.
dual sense - pad do ps5 to ewolucja czy rewolucja?
0 Udostępnień

Premiera PlayStation 5 jeszcze w tym roku

O konsoli nowej generacji, którą przygotowuje firma Sony wiemy już naprawdę wiele. Zdążyliśmy poznać jej specyfikację, wygląd czy charakterystykę pada. Nieobce są nam już także tytuły pierwszych gier, które w okolicach premiery sprzętu trafią do sprzedaży. Niestety, wciąż pozostaje doza wątpliwości odnośnie do ceny oraz daty ukazania się PlayStation 5 na rynku.

Skoro premierę konsoli zaplanowano na ten rok, co jest potwierdzoną, niepodważalną informacją, to siłą rzeczy twórcy mają coraz mniej czasu na promocję ich produktu. Rozpoczął się wrzesień i walka o uwagę graczy z Microsoftem, który w tym roku również zaoferuje swój najnowszy sprzęt, toczy się już na ostatniej prostej.

Sony postanowiło przygotować najnowszy, opublikowany pierwszego września zwiastun, który w teorii powinien spotęgować ogólne podekscytowanie towarzyszące wyczekiwaniu na premierę konsoli. Czego dowiadujemy z reklamy o PlayStation 5? Co zawiera świeżo wypuszczony materiał promujący konsolę?

Nowy zwiastun taki, jakiego się można spodziewać

Nowy zwiastun PlayStation 5 ogląda się niczym trailer amerykańskiego, blockbusterowego filmowego hitu. W przygotowanym przez Sony filmie możemy wskazać cechy szybkiego, momentami nieco rwanego montażu, podniosłej, potęgującej napięcie ścieżki dźwiękowej, a przede wszystkim krótkich, mających za zadanie uderzyć w odbiorcę swoim silnym przekazem haseł.

Niesamowite obrazy, pokonywanie światów, doświadczanie niesamowitego dźwięku… To tylko przykładowe doznania, które ma użytkownikowi zapewnić PlayStation 5. Poza urywkami z nadchodzących gier, przykładowo Spider-Man Morales, odnajdziemy również sugestywne zbliżenia na konsolę.

Zwiastun trwa trzydzieści sekund i bez wątpienia nie dowiadujemy się z niego niczego nowego. To raczej esencja długiej kampanii promocyjnej i skumulowanie w krótkiej, audiowizualnej formie tego, czym częstowali nas twórcy konsoli na przestrzeni ostatnich miesięcy. Albowiem to, że PlayStation 5 ma być iście rewolucyjnym sprzętem i zabierze nas do świata pełnego niewyobrażalnych dotąd wrażeń, wiemy doskonale.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments