Spider-Man Miles Morales. Premiera już na PS5!

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 12.06.2020, 11:15 Aktualizacja: 12.06.2021, 15:18
Na pewno nie brakuje osób, które już powoli myślą o zakupie PlayStation 5. Dla tych wciąż niezdecydowanych zachętą mogą być ogłaszane tytuły na konsolę nowej generacji. Świeżo zapowiedzianą grą na PS5 jest jest Spider-Man Miles Morales. Premiera kolejnej gry od Insomniac Games będzie hitem!
premiera Spider-Man Miles Morales już na PS5!
5 Udostępnień

W artykule na temat premiery Spider-Man Miles Morales poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera Spider-Man Miles Morales?

Do świąt bożonarodzeniowych jeszcze ponad pół roku, ale jeżeli gdzieś z tyłu głowy macie myśl o św. Mikołaju i zastanawiacie się nad tym, jaki prezent kupić dla kogoś bliskiego albo samemu wpisać na listę gier do nabycia, to pojawia się znakomita propozycja. W grudniu 2020 roku, w okresie około świątecznym, odbędzie się premiera Spider-Man Miles Morales.

Przygotowana przez studio Insomniac Games gra została na razie tylko zapowiedziana, ale już wiemy, że będzie jednym ze startowych tytułów na konsolę najnowszej generacji – PlayStation 5. Oczywiście dobrze by było, aby w Spider-Man Miles Morales mogli zagrać nie tylko użytkownicy świeżutkiego sprzętu od Sony, lecz także posiadacze starszej konsoli. Niestety, na ten moment oficjalnie potwierdzoną wersją jest jedynie ta na PlayStation 5 i raczej nie należy się spodziewać, że ulegnie to zmianie.

Zostań człowiekiem-pająkiem

Spider-Man Miles Morales to sequel gry Marvel’s Spider-Man, która ukazała się na początku września 2018 roku na PlayStation 4. Pod względem fabularnym szykuje się spora wolta, ponieważ zamiast Petera Parkera rolę protagonisty przejmie Miles Morales!

Morales nie tylko zastąpi Parkera na stanowisku gracza, którym pokieruje użytkownik, lecz stanie się nowym Spider-Manem. Na tym skupiona będzie zasadnicza część fabuły, aczkolwiek zanim Morales zapracuje na miano człowieka-pająka, będzie musiał sporo się nauczyć, wykonać wiele zadań i udowodni, że rzeczywiście może nieść pomóc miastu.

Nowy Jork potrzebuje obrońcy

Na ten moment na temat gameplayu nie jesteśmy w stanie zbyt wiele powiedzieć, a na pewno liczymy na niemały rozwój wobec dobrze przyjętego Marvel’s Spider-Man. Nowinką techniczną ma być dotykowe sterowanie przy użyciu kontrolera bezprzewodowego DualSense. Ponadto powinniśmy się spodziewać efektownej warstwy graficznej i wyjątkowo szczegółowo wykonanej scenerii oraz modeli bohaterów – w końcu mówimy o produkcie przygotowywanym z myślą o PlayStation 5.

Ogólny koncept gry, czyli skakanie po Nowym Jorku, zdobywanie doświadczenia i unicestwianie rozmaitych przestępców nie powinien ulec zmianie. Pozostaje mieć nadzieje, że wewnątrz samej rozgrywki pojawią się nowe reguły czy specyfika wyzwań, które pozwolą nam uznać przygody Milesa Moralesa za zrobienie kroku do przodu i zaproponowanie czegoś faktycznie nowego i świeżego, niż tylko wymiana figurki protagonisty i oparcie produkcji na szablonie z historii z Parkerem.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments