PlayStation Plus Trophy Challenge. Inicjatywa Sony, w której można wygrać PlayStation 5

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 3.03.2021, 13:29 Aktualizacja: 3.03.2022, 13:29
Sony poinformowało o nowym konkursie dla abonentów PS Plus, w którym nagrodzeni zostaną łowcy trofeów. Zainteresowani będą musieli zdobyć określoną liczbę pucharków, by móc odebrać specjalną nagrodę w postaci “galaktycznych awatarów”. Spełnienie wymagań gwarantuje również udział w konkursie głównym, którego nagrodą jest PlayStation 5.
0 Udostępnień

Kolejna inicjatywa “niebieskich”

W informacji prasowej Sony zaprasza subskrybentów PS Plus do wzięcia udziału w PlayStation Plus Trophy Challenge, czyli specjalnej inicjatywie połączonej z konkursem, która umożliwi odblokowanie nowych awatarów oraz możliwość powalczenia o nagrodę główną, jaką będzie PlayStation 5. By wziąć udział w wyzwaniu Sony, należy w dniach od 2 marca do 6 kwietnia zdobyć co najmniej 15 trofeów w trzech grach z marcowej oferty PS Plus, o których pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Mowa o Final Fantasy VII Remake, Remnant: From the Ashes i Farpoint, do obsługi którego wymagany jest PSVR.

Osoby, które ukończą PlayStation Plus Trophy Challenge będą mogły za darmo odebrać z PS Store’a paczkę trzech “galaktycznych awatarów”. Przy okazji pojawi się możliwość wzięcia udziału w konkursie, którego nagrodą główną będzie PlayStation 5. Niestety, w informacji prasowej nie podano dokładnych zasad – najprawdopodobniej będzie to po prostu losowanie spośród puli wszystkich osób, które wyrażą chęć udziału. Jeśli pojawi się jakieś nowe informacje w tym temacie, wpis zostanie zaktualizowany.

Jeśli nie wiecie, czym jest PS Plus, to śpieszymy z tłumaczeniem – PlayStation Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji gracze otrzymują m.in. co najmniej dwie darmowe gry co miesiąc, możliwość grania online, zniżki w PlayStation Store, 100 GB miejsca na zapisy stanów gier w chmurze oraz wyjątkowe oferty dzięki PlayStation Plus Rewards. Usługa PS Plus jest dostępna w następujących abonamentach: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł) w PlayStation Store i u wybranych partnerów handlowych firmy.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments