Pokazy Cyberpunk 2077 na E3 – otwarte i za zamkniętymi drzwiami

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 23.05.2019, 13:04 Aktualizacja: 23.05.2020, 13:05
W dniach 11-13 czerwca skierują oczy całej branży gier wideo na Los Angeles Convention Center w Kalifornii. Mimo nieobecności Sony i tak liczyć powinniśmy na wiele przebojowych prezentacji. Jak potwierdził Marcin Momot z CD Projekt Red, na targach E3 zobaczymy choćby pokazy Cyberpunk 2077.
cyberpunk 2077
12 Udostępnień

Co czeka nas na E3?

Kalifornijskie targi E3 wywołują zazwyczaj sporo emocji jeszcze przed rozpoczęciem. W tym roku związane są one przede wszystkim z zapowiadaną już od dawna nieobecnością Sony. Japońska firma postawić chce na unikatowe prezentacje dokonywane wyłącznie na organizowanych przez siebie konferencjach, co wydaje się racjonalnym pomysłem w dobie możliwości uczynienia z tego typu eventów głośnego medialnego show, którego nie zagłuszy losowy i nieprzewidziany szum związany z innymi potencjalnymi zapowiedziami.

gry na playstation na targach e3 2019

O ile zapowiedzi najgłośniejszych nawet gier (jak na przykład możliwa na E3 2019 zapowiedź nowego Call of Duty) raczej nie zabiłyby hype’u na nową konsolę, tak już ogłoszenie największej konkurencji mogłoby tego dokonać. A przecież plotkuje się, że Microsoft chce pokazać na E3 następcę Xbox One.

Taktyczne posunięcie Sony nie sprawia jednak, że targi pozbawione będą ciekawych zapowiedzi związanych z produkcjami na japońską konsolę. Wśród prezentacji gier na PlayStation na E3 2019 znajdzie się chociażby Cyberpunk 2077, co właśnie zostało oficjalnie potwierdzone przez twórców.

Pokazy Cyberpunk 2077 na E3 potwierdzone

Zamknięte pokazy prasowe Cyberpunk 2077 na E3 oraz otwartą dla publiki prezentację potwierdził na Twitterze Marcin Momot z CD Projekt Red.

Wciąż nie znamy niestety daty premiery Cyberpunk 2077. Chociaż wielu dziennikarz i graczy spodziewa się ją ujrzeć jeszcze w listopadzie, medialne zapowiedzi bazują na plotkach, domysłach oraz znakach z easter eggów. Miejmy jednak nadzieję, że w nową grę od CD Projekt Red zagramy jak najszybciej. Nikt znający dokonania polskiej firmy nie ma chyba w końcu wątpliwości, że ich gra okaże się olbrzymim przebojem. Nawet za cenę crunchu

Źródło: Twitter. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments