Pokemon GO z wrześniowym Community Day

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 8.08.2019, 11:00 Aktualizacja: 8.08.2020, 9:59
Znamy już termin wrześniowego Community Day w Pokemon GO! Poczekamy nań jeszcze ponad miesiąc, jednak Niantic Games nie pozwoli graczom zanudzić się przez ten czas na śmierć. Co więcej, jeszcze w sierpniu czeka nas mnóstwo aktywności, które przynieść mogą fantastyczne nagrody!
community day w pokemon go we wrzesniu
0 Udostępnień

Znamy datę wrześniowego Community Day w Pokemon GO

Po wyjątkowo pospiesznym sierpniowym Dniu Społeczności w Pokemon GO (stosunkowo wcześnie Community Day w sierpniu wypadnie też graczom Harry Potter: Wizard’s Unite) Niantic Games wraca do terminu w połowie miesiąca. We wrześniu Community Day w Pokemon GO przypadnie w niedzielę 15 września. Stworkiem do złapania będzie Turtwig, czyli pierwszy startowy pokemon czwartej generacji, jakiego znajdziemy w trakcie Dnia Społeczności

Wrześniowy Community Day w Pokemon GO wiązał będzie się również z bonusami w obrębie gry: Lure Modules uruchomione w trakcie eventu działały będą przez trzy godziny, a za złapanie pokemona dostaniemy trzy razy więcej Stardustu niż normalnie. Najwyższa forma ewolucyjna złapanego w trakcie Dnia Społeczności Turtwiga, czyli Torterra, charakteryzowała się będzie również specjalnym ruchem.

Co gracze Pokemon GO mogą robić do tego czasu?

Community Day w Pokemon GO dopiero 15 września, ale nie oznacza to, że Niantic Games pozwoli nudzić się graczom. Od 6 do 12 sierpnia trwa w Yokohamie Pokemon GO Fest 2019, z okazji którego na całym świecie trenerzy złapać mogą Shiny Poliwaga. Świecącą się wersję otrzymają również jego ewolucje: Poliwhirl, Polywrath oraz Politoed.

Ponadto od 5 do 19 sierpnia wszystkie wykluwające się jajka będą dwukilometrowe, ale dadzą nam pokemony spotykane zwykle w jajkach siedmiokilometrowych. Jednym z nich będzie Shiny Bonsly, który wyewoluuje w Shiny Sudowoodo. Co więcej, w ramach globalnego wyzwania każda z drużyn (Team Instinct, Team Valor oraz Team Mystic) otrzyma łącznie 25 milionów zadań, po których rozwiązaniu wszyscy gracze reprezentujący barwy danego teamu otrzymają 3000 Stardust, trzy hatch Stardusty oraz jednogodzinne Star Pieces.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments