Pokemon GO: koszulki UNIQLO dostępne i w realu, i w grze

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 19.05.2020, 11:13 Aktualizacja: 19.05.2021, 11:16
Gracze Pokemon GO nie wychodzą jeszcze tłumnie na ulice, jak miało to zazwyczaj miejsce na początek wiosny. Kiedy zakończą się ograniczenia wywołane pandemią koronawirusa, będą mogli jednak spotykać się w większym gronie lub udawać się na długie spacery. We wzajemnej identyfikacji pomogą im z pewnością koszulki Pokemon GO stworzone we współpracy z marką UNIQLO.
koszulki Pokemon GO marki UNIQLO już dostępne!
0 Udostępnień

Koszulki UNIQLO z Pokemon GO trafiły do sklepów i gry

Jak informują twórcy Pokémon GO, do sprzedaży trafiły już koszulki z Pokemon GO, które stworzone zostały we współpracy z siecią odzieżową UNIQLO UT. Od wczoraj możemy pobrać je również w samej grze. –  Trzy wzory z kolekcji z motywami Pikachu, Eevee oraz Ditto będą dostępne jako ubranie dla avatara bez żadnych opłat już od poniedziałku, 18 maja. Te same wzory będą także dostępne fizycznie, do kupienia online na oficjalnej stronie sklepu UNIQLO UT. Dzięki temu będzie można wyglądać dokładnie, jak Trener w grze! – czytamy w informacji prasowej.

Czy koszulki UNIQLO można zamówić do Polski? Nasz kraj jest na liście państw, do których docierają przesyłki zamówione na stronie internetowej sklepu. Według informacji tam dostępnych, w przypadku standardowej paczki za 3,95 euro na t-shirty z Pokemon GO oraz inne produkty ze sklepu oczekiwać będziemy od 2 do 5 dni roboczych, a paczka ekspresowa za 12,95 euro powinna do nas dotrzeć w 48 godzin!

Same koszulki kosztują 14,90 euro w przypadku produktu dla kobiet i mężczyzn, a 9,90 euro dla dzieci.

Być może Pokemon GO wróci niedługo na ulice

Jest szansa, że gracze Pokemon GO już niedługo będą mogli spotykać się w nieco większym gronie i powrócić do społecznościowych korzeni najpopularniejszej produkcji augmented reality na rynku. W maju odbędzie się w końcu Community Day, co nie było wcale takie pewne – analogiczne eventy z marca i kwietnia zostały odwołane.

Chociaż ten konkretny Dzień Społeczności nadal skupiony jest wokół aktywności internetowych, stopniowe odmrażanie gospodarki w Polsce i innych europejskich krajach daje nadzieję na rychły powrót takiej gry w Pokemon GO, jaką zapamiętaliśmy z kilku wcześniejszych miesięcy.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments