Pokemon GO: Team GO Rocket wystawia do walki liderów!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 7.11.2019, 18:00 Aktualizacja: 8.11.2020, 9:46
Już dawno nie byliśmy tak blisko oczyszczenia świata Pokemon GO z niecnych knowań zespołu Team GO Rocket oraz ich przywódcy, Giovanniego. Special Research "Looming in the Shadows" pozwoli na pokonanie trójki liderów Zespołu R oraz zdobycia legendarnego Shadow Pokemona.
zespol r w pokemon go
8 Udostępnień

Liderzy Team GO Rocket stają do walki w Pokemon GO

Jak informują na oficjalnej stronie Pokemon GO twórcy gry, świat pełen niesamowitych istot z żółtym Pikachu na czele jest w zagrożeniu. Do walki naprzeciw graczom mobilnego tytułu Niantic Games staną bowiem sami liderzy Teamu Rocket.

Special Research „Looming in the Shadows” to ekscytująca okazja!

W ramach rozpoczynającego się eventu należało będzie pomóc profesorowi Willowowi w namierzeniu liderów Team GO Rocket i samego Giovanniego, ich przywódcę. Pokonani członkowie Zespołu R upuszczali będą Tajemnicze Komponenty (Mysterious Components), które posłużą nam do stworzenia Rocket Radaru. Z jego pomocą odkryjemy kryjówki trójki liderów: Cliffa, Sierry oraz Arlo. Ukończenie „Looming in the Shadows” pozwoli z kolei na otrzymanie od profesora Super Rocket Radaru, dzięki któremu staniemy przed możliwością walki z Giovannim oraz poskromienia legendarnego Shadow Pokemona.

To nie pierwszy raz, gdy stajemy do walki z Zespołem R w Pokemon GO. Twórcy gry stale karmią nas ciekawymi eventami, podobnie zresztą jak entuzjastów innej swojej produkcji mobilnej, Harry Potter: Wizards Unite. Rozwój obu produkcji jest bardzo stabilny, a deweloperzy nie pozwalają fanom obu tytułów się nudzić. Oby tak dalej!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments