To już oficjalne: powstanie 4. sezon Stranger Things

Michał Małysa Seriale Publikacja: 30.09.2019, 23:44 Aktualizacja: 30.09.2020, 23:46
To było spodziewane, ale dobrze, że Netflix w końcu ogłosił to oficjalnie - powstanie kolejny sezon serialu Stranger Things. Co więcej, platforma podpisała z braćmi Duffer wieloletnią umowę o współpracy przy produkcji seriali i filmów.
stranger things
14 Udostępnień

Czego możemy się spodziewać po Stranger Things 4?

Według wcześniejszych doniesień prace nad czwartym sezonem Stranger Things miały ruszyć w październiku. Wiele wskazuje na to, że tak się właśnie stanie. Netflix już oficjalnie potwierdził to, co wszyscy wiemy od dawna: czwarta część Stranger Things powstanie na 100 proc. Podobno ten sezon ma być dużym zaskoczeniem.

„Ogromnie się cieszymy, że możemy kontynuować naszą współpracę z Netflix. Ted Sarandos, Cindy Holland, Brian Wright i Matt Thunell podjęli spore ryzyko, dając szansę nam i naszemu projektowi, co nieodwracalnie odmieniło nasze życie. Od pierwszego spotkania, na którym przedstawiliśmy swój pomysł, po ukazaniu się Stranger Things 3 cały zespół Netflix robił wszystko, aby zapewnić nam odpowiednie wsparcie, przewodnictwo i swobodę twórczą, o której zawsze marzyliśmy. Nie możemy się już doczekać chwili, gdy będziemy mogli dzielić się z Wami kolejnymi opowieściami. Oczywiście zaczniemy od powrotu do Hawkins!”

Poza świetną wiadomością o powstawaniu nowego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali Netflixa, platforma poinformowała fanów także o nawiązaniu wieloletniej umowy o współpracy przy produkcji seriali i filmów.

„Bracia Duffer oczarowali rzesze widzów światem Stranger Things. Dlatego cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z tym doskonałym duetem i wykorzystać ich wyjątkową wyobraźnię do stworzenia kolejnych projektów filmów i seriali, które podbiją serca naszych użytkowników. Nie możemy się już doczekać, aby dowiedzieć się, czym jeszcze zaskoczą nas bracia Duffer, jeśli będą mogli wyjść poza świat Drugiej Strony.”
– stwierdził Ted Sarandos, dyrektor ds. treści w Netflix.

Stranger Things – najważniejsze informacje

Stranger Things to serial oryginalny Netflix stworzony przez braci Duffer i wyprodukowany przez Monkey Massacre Productions oraz 21 Laps Entertainment. Bracia Duffer opełnili funkcję producentów wykonawczych. Produkcją zajmowali się również Shawn Levy, Dan Cohen z 21 Laps Entertainment oraz Iain Paterson.

Jak dotąd serial Stranger Things otrzymał ponad 50 nominacji do nagród, m. in. Emmy, Złote Globy, Grammy, SAG, DGA, WGA, BAFTA, Art Directors Guild oraz People’s Choice Awards.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments