Premiera 8. sezonu Gry o Tron już dziś. Gdzie obejrzeć?

Michał Małysa Seriale Publikacja: 15.04.2019, 3:23 Aktualizacja: 15.04.2020, 3:23
Na ten moment czekało naprawdę wielu entuzjastów seriali! Premiera 8. sezonu Gry o Tron już dziś o 3 nad ranem w HBO GO. Serialowa przygoda z uniwersum wykreowanym przez George'a R. R. Martina potrwa do 20 maja i wtedy też dowiemy się zapewne, kto obejmie upragnioną władzę nad Westeros.
premiera 8 sezonu gry o tron
9 Udostępnień

Najbardziej oczekiwana premiera w historii seriali?

Jeżeli nie spędziliście kilku ostatnich tygodni w piwnicy, o ósmym sezonie Gry o Tron usłyszeć musieliście choćby jednym uchem. Produkcja finałowego sezonu superprodukcji HBO GO utrzymana była w całkowitej tajemnicy, z obozu twórców nie dało się uzyskać nawet najdrobniejszych przecieków, więc ciekawość fanów serialu wystawiona została na najcięższą próbę. To z kolei podbijało zainteresowanie wszystkimi materiałami promocyjnymi – zwiastun 8. sezonu Gry o Tron obejrzany został przez tydzień ponad 80 milionów razy!

Sporą popularnością cieszyły się także inne materiały promocyjne, związane z samym serialem tylko mgliście. Sporą widownię przyciągnęła kolaboracja Gry o Tron i Budweisera w czasie finału Super Bowl, zainteresowanie ósmym sezonem pięknie wyzyskała akcja krwiodawcza Oddaj krew – Bleed for the Throne, a monumentalne liczby z 5 ciekawostek przed premierą ósmego sezonu Gry o Tron zrobić musiały wrażenie nawet na umiarkowanych entuzjastach hitu HBO. Tyle jednak

Premiera 8. sezonu Gry o Tron już dziś!

Jeśli jesteście hardkorowymi fanami serialu, premiera 8. sezonu Gry o Tron musi być dla was wydarzeniem odległym w czasie o co najmniej kilka godzin – pierwszy odcinek nowego sezonu oglądać można w HBO GO już od 3 w nocy. Seriale na tej platformie w Polsce bywają opóźnione w stosunku do wersji amerykańskich o jeden dzień, ale w tym przypadku zdecydowanie tak nie będzie. Pierwszy odcinek w wersji z napisami dostępny jest już od godziny 3.00 nad ranem 15 kwietnia. Nie chcemy nawet wiedzieć, w ilu polskich biurach poniedziałek będzie dziesięć razy bardziej kawowy niż zwykle!

Jeżeli jesteście zwolennikami wersji telewizyjnych, powtórka premierowego odcinka 8. sezonu Gry o Tron zaplanowana została na kanale HBO o godz. 20.10. Kolejne odcinki ukazywały się będą w każdy następny poniedziałek, aż do 20 maja. O ile pierwsze dwa epizody zmieszczą się w godzinie, tak każdy kolejny trwał będzie około 80 minut. Sezon siódmy w samych Stanach Zjednoczonych śledziło ponad 30 milionów ludzi. Jesteśmy przekonani, że ósmy sezon na spokojnie przebije tę liczbę!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments