Premiera Deadly Class w HBO GO już dziś!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 24.01.2019, 8:03 Aktualizacja: 26.02.2020, 8:36
Eskapistyczne klimaty zawsze były popularne w segmencie seriali dla nastolatków, a premiera Deadly Class idealnie wpisuje się w ten trend. Czy produkcja HBO GO przebije hitowe Sex Education Netfliksa? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne – walka o serca młodzieży nigdy nie była tak zażarta.
premiera deadly class
6 Udostępnień

To dobry serialowy czas dla nastolatków

Seriale młodzieżowe zawsze były silnie obsadzonym segmentem telewizyjnym, żeby wspomnieć tylko z różnych okresów oryginalne Roswell, amerykańską i brytyjską wersję Skins czy do bólu manhattańską Plotkarę. Odnieść można jednak wrażenie, że nigdy wcześniej o młodego widza nie toczyła się tak zacięta walka. Kolejne platformy VOD ogłaszają hitowe adaptacje młodzieżowych powieści lub rebooty seriali uwielbianych przez poprzednie pokolenia nastolatków, a nie brak również odwoływania się do jak najaktualniejszych potrzeb młodego pokolenia.

premiera deadly class

Ostatnio mocny cios wyprowadził Netflix, wypuszczając niezwykle potrzebną i cenną komedię Sex Education. Wraz z grudniowym serialem Ty (fantastyczna główna rola jednego z czołowych aktorów wspomnianej już Plotkary!) produkcja ta zostanie obejrzana ponad 40 milionów razy, co stanowi niemałą liczbę. A pamiętać należy, że ledwo co olbrzymim hitem stało się także hiszpańskojęzyczne Elite z akcją umiejscowioną w elitarnej placówce edukacyjnej dla nastolatków. Czy równie wielkim sukcesem okaże się premiera Deadly Class w HBO GO? Tytuł ten odwołuje się bardziej do potrzeb eskapistycznych niż edukacyjnych i realistycznych, więc jest na to spora szansa.

Premiera Deadly Class w HBO GO już dziś!

Akcja najnowszego serialu z oferty HBO GO przeniesie widzów do King’s Dominion Atelier of the Deadly Arts – sekretnego liceum, w którym nauki pobierają dzieci najgroźniejszych przestępców świata. Deadly Class przedstawi losy Marcusa Lopeza Arguello. Pobieranie nauki w tak nieprzyjaznym miejscu stanie się dla niego doskonałą szansą na przełamanie zaklętego kręgu życiowych niepowodzeń. Jak w nowych warunkach odnajdzie się osierocone dziecko imigrantów z Nikaragui?

premiera deadly class

O tym przekonać możemy się od dzisiaj. Do dostępnego przedpremierowo odcinka pilotażowego właśnie dołączył epizod drugi. Premiera Deadly Class w HBO GO dostarcza więc niemal dwie godziny dobrej, eskapistycznej zabawy w komiksowym świecie. Czy szalony klimat igrający z kontrkulturą lat osiemdziesiątych oraz schematami typowymi dla szkolnych dram wystarczy, aby przebić Sex Education? Grający u boku debiutującego Benjamina Wadswortha aktorzy tacy jak Benedict Wong (Doktor Strange), Lana Condor (Do wszystkich chłopców, których kochałam) czy Liam James (Najlepsze najgorsze wakacje) z pewnością mogą podbić serca starszych i młodszych widzów.

Ich postępy śledzić będziemy mogli od dziś co tydzień, w każdy czwartek. Miejmy nadzieję, że naprawdę warto!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments