Premiera Farming Simulator 19 na kolejnym trailerze

Michał Małysa Gry Publikacja: 20.11.2018, 17:16 Aktualizacja: 20.11.2018, 17:16
Już dziś oficjalna premiera Farming Simulator 19. Twórcy okrasili ją trailerem, najnormalniejszym ze wszystkich materiałów promujących grę. Mimo to – zdecydowanie wartym obejrzenia! Jak często zdarza wam się bowiem obserwować rockowe i brawurowe podejście do tematu rolnictwa?
premiera farming simulator 19
0 Udostępnień

Najnormalniejszy z trailerów Farming Simulator 19

Czytelnicy uważnie śledzący nasze newsy mogli zauważyć, że z niesamowitym entuzjazmem wyczekujemy na premierę Farming Simulator 19. Za nasze dobre nastawienie względem gry odpowiadały przede wszystkim trailery, które potrafiły przyciągnąć uwagę. Red Farm Redemption udanie podpięło się pod premierę hitu Rockstara, a zwiastun Farming Simulator 19 parodiujący Szybkich i wściekłych również wywoływał na twarzy co najmniej uśmiech.

Premierowy trailer jest nieco normalniejszy, ale nadal wyjście zwyczajnego symulatora jawi się dzięki niemu jak premiera wysokobudżetowego blockbustera.

Oficjalna premiera Farming Simulator 19 już dziś!

Setki nowych maszyn stanowiących obiekt pożądania wszystkich rolników, dziesiątki świeżych oraz dopracowanych aktywności rolniczych, a także trzy rozległe lokacje – tego możemy spodziewać się po nowej odsłonie najpopularniejszej farmerskiej gry świata. Niezmienny pozostaje wyłącznie chill płynący z rozgrywki. Nie znam człowieka, któremu obśmiewane z początku wcielenie się w rolnika nie przyniosłoby ostatecznie ukojenia po tygodniu ciężkiej pracy. Medytacja, uważność, kontakt z naturą… To właśnie przyniesie premiera Farming Simulator 19!

farming simulator 19

Za dystrybucję gry w Polsce odpowiada CDP. Od dzisiaj kupować można tę produkcję na wszystkie najważniejsze platformy: PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. 20 listopada 2018 roku nie przejdzie może do historii jako dzień, w którym zmienił się świat, ale niejeden gracz właśnie tego jesiennego wieczoru odnajdzie ukojenie w powarkiwaniu traktora oraz widoku wzrastających łanów pszenicy.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments