Premiera Serii Niefortunnych Zdarzeń 3 już dziś!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 1.01.2019, 7:43 Aktualizacja: 26.02.2020, 8:53
W końcu poznamy tajemnicę VFD oraz dowiemy się, jak daleko sięga intryga Hrabiego Olafa! Premiera trzeciego sezonu Serii Niefortunnych Zdarzeń z pewnością przyniesie odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Jest to bowiem ostatnie spotkanie z Wioletką, Klausem oraz Słoneczkiem Baudelaire.
premiera trzeciego sezonu serii niefortunnych zdarzeń
0 Udostępnień

Lemony Snicket przedstawia najśmieszniejszą tragedię świata

Seria Niefortunnych Zdarzeń to trzynastotomowy cykl napisany przez autora ukrywającego się pod pseudonimem Lemony Snicket. Niedługie książki przedstawiają kolejne tragiczne wydarzenia z życia rodzeństwa Baudelaire. Wioletkę, Klausa i Słoneczko poznajemy w momencie, gdy w pożarze giną ich rodzice, a odziedziczona fortuna przyciąga do dzieci diabolicznego Hrabiego Olafa.

premiera trzeciego sezonu serii niefortunnych zdarzeń

Dzieła Lemony’ego Snicketa wypełnione są czarnym humorem oraz grami słownymi. Wysoki poziom abstrakcji przyciąga do nich czytelników starszych, a wartka akcja i rezolutni bohaterowie idealnie wpasowują się w czytelnicze potrzeby młodszych nastolatków. Seria Niefortunnych Zdarzeń produkowana przez Netfliksa to nie pierwsza próba przeniesienia cyklu na ekrany. Kilka lat temu premierę miała filmowa adaptacja z Jimem Careyem w roli głównej. Fani książkowej sagi niemal jednogłośnie przyznają jednak prymat serialowi z Neilem Patrickiem Harrisem w roli głównej. Zapowiadana już przez nas premiera trzeciego sezonu Serii Niefortunnych Zdarzeń to najlepsza okazja, aby przekonać się do ich wyboru.

Premiera trzeciego sezonu Serii Niefortunnych Zdarzeń już dziś!

Będzie to nasze ostatnie spotkanie z rodzeństwem Baudelaire. Na każde dwa odcinki serialu przypadała jedna książka, więc osiem odcinków trzeciego sezonu Serii Niefortunnych Zdarzeń spokojnie obstawi cztery ostatnie tomy. Zjezdne Zbocze, Groźna Grota, Przedostatnia Pułapka oraz Koniec Końców – tak właśnie brzmiały ich tytuł w polskim tłumaczeniu. Oficjalny trailer trzeciego sezonu Serii Niefortunnych Zdarzeń zapowiada wydarzenia, które rzucą więcej światła na intrygę, w którą wplątani zostali Wioletka, Klaus i Słoneczko.

Warto mieć na uwadze, że premiera trzeciego sezonu Serii Niefortunnych Zdarzeń to niejedyny powód, dla którego już w noworoczny poranek warto odpalić Netflix w styczniu 2019. Jak na tym tle prezentuje się styczniowa oferta seriali HBO GO?

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments