Seriale HBO GO w styczniu 2019

Michał Małysa Seriale Publikacja: 22.12.2018, 11:48 Aktualizacja: 26.02.2020, 8:45
Platforma rozesłała już do mediów listę seriali HBO GO w styczniu 2019. Z trzecim sezonem powraca przede wszystkim True Detective, ale wśród zaplanowanych na następny miesiąc produkcji jest też kilka innych fantastycznych premier oraz kontynuacji. Zapraszamy do krótkiego przeglądu.
Seriale HBO GO w styczniu 2019
0 Udostępnień

Nowe seriale HBO GO w styczniu 2019

Wśród seriali z HBO GO w styczniu 2019 znalazło się kilka naprawdę interesujących premier.

Roswell: New Mexico

Pamiętacie młodzieżowy serial opowiadający o grupie przybyszów z kosmosu, którzy ukrywają się w amerykańskim miasteczku Roswell i lawirują między nastoletnimi problemami, zagrożeniem ujawnienia swojego pochodzenia oraz zabójcami z innego świata? Reboot kultowej produkcji z lat dziewięćdziesiątych, który pojawi się w HBO GO 16 stycznia, otrzyma podtytuł Roswell: New Mexico i zaprezentuje nieco dojrzalszych bohaterów.

Deadly Class

Umiejscowiona w końcówce lat osiemdziesiątych produkcja przeniesie nas do Szkoły Zabójców. Adaptacja serii komiksów wydawanych przez Image Comics opowie historię Marcusa Lopeza, którego wypełnione kolejnymi nieszczęśliwymi wypadkami dzieciństwo doprowadza do King’s Dominion Atelier of the Deadly Arts. Liceum, w którym uczą się kolejne pokolenia rodzin mafijnych z całego świata, stanie się dla niego szansą wyrwania z zaklętego kręgu porażek. Deadly Class może być kolejnym serialem o szkole i dorastaniu, ale w takim towarzystwie nic nie powinno być pospolite. Premiera serialu 24 stycznia.

Death and Nightingales

Dla odmiany – serial kostiumowy wyprodukowany w mijającym właśnie roku dla BBC. Umiejscowiona w dziewiętnastowiecznej Irlandii fabuła przedstawia losy Beth Winter, młodej kobiety z prowincji, która stara się przejąć kontrolę nad własnym życiem. W zerwaniu z ograniczonym życiem pomaga jej uroczy Liam Ward. Znając poziom historycznych produkcji BBC, Death and Nightingales mające swoją premierę już 2 stycznia powinno zadowolić wszystkich entuzjastów obyczajowych seriali kostiumowych.

Success

Słowiańskie produkcje coraz śmielej poczynają sobie wśród produkcji HBO, czego najlepszym dowodem jest rodzime Ślepnąc od świateł. Miejmy nadzieję, że równie dobrym serialem będzie chorwacki Uspjeh, czyli angielski Success. Pierwszy sezon pojawi się w HBO GO 6 stycznia, a po trailerze możemy być jak najlepszej myśli. Serialowy debiut Danisa Tanovicia, zdobywcy Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny (Ziemia niczyja) będzie obyczajową historią czwórki młodych ludzi, których losy splotą się pewnej nocy w Zagrzebiu.

Black Monday

Przypadł wam do gustu Wilk z Wall Street? Z pewnością polubicie Black Monday, który przenosi widzów do roku 1987, a konkretniej – 19 października tego roku. Nastąpił wtedy największy w historii procentowy spadek giełdowego wskaźnika Dow Jones, który po dziś dzień znany jest jako Czarny Poniedziałek. W serialu wyprodukowanym przez Showmax będzie wszystko, czego można spodziewać się po brawurowym filmie o Wall Street – młode wilcy, szybkie samochody i duże ilości kokainy.

Kontynuacje seriali HBO GO w styczniu 2019

W HBO GO styczeń 2019 będzie również miesiącem solidnych kontynuacji. To przede wszystkim trzeci sezon True Detective, który ma szansę zatrzeć złe wrażenie po katastrofalnie słabym drugim sezonie. Pierwsza odsłona Detektywa przedstawiała klimatyczną i trzymającą w napięciu historię i mamy nadzieję, że produkcja z Mahershalalhashbazem Alim w roli głównej nawiąże poziomem właśnie do niego. Premiera 14 stycznia.

Z kolejnymi sezonami powrócą w styczniu 2019 na HBO GO również Luther (sezon piąty – 1 stycznia), In Treatment (sezon trzeci – 7 stycznia), Crashing (sezon trzeci – 21 stycznia), High Maintenance (sezon trzeci – 21 stycznia), SMILF (sezon drugi – 21 stycznia), Tin Star (sezon drugi – 25 stycznia) oraz Strike Back (sezon szósty – 26 stycznia).

Ponadto HBO GO w styczniu 2019 zaoferuje kolejne odcinki seriali ukazujących się tradycyjnie – raz w tygodniu. Będą to: Tell Me a StoryBerlin StationCounterpartRay DonovanAll AmericanLegacies.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments