Zaginione dziewczyny (Lost Girls) już w Netflix! Premiera kolejnego festiwalowego kryminału

Michał Małysa Seriale Publikacja: 13.03.2020, 13:37 Aktualizacja: 13.03.2021, 13:38
To dobry rok dla festiwalowych filmów z dreszczykiem. 13 marca 2020 roku na Netflix wchodzi kolejna po Koniarze produkcja prezentowana już wcześniej przed wymagającą publicznością. Premiera filmu Zaginione dziewczyny (Lost Girls) nastąpi o godz. 9.00. Mroczna i smutna produkcja trwa nieco ponad 95 minut.
zaginione dziewczyny - lost girls
12 Udostępnień

Festiwalowy kryminał zmierza na Netflix

W ofercie platformy Netflix na marzec 2020 znajdzie się m.in. premiera filmu Zaginione dziewczyny (Lost Girls). Jest to oparty na faktach film trwający 95 minut. Zwiastun oraz sam zarys fabuły wskazują, że będziemy mieć do czynienia z mroczną i smutną produkcją.

Na początku lutego, podczas festiwalu Sundance (największym w USA festiwalu kina niezależnego) odbył się pokaz filmu. Zaginione dziewczyny zostały docenione przez publiczność. Z kolei serwis Rotten Tomatoes ocenił Lost Girls na 71/100. Podczas tego samego festiwalu odbyła się także m.in. premiera recenzowanej przez nas Koniary.

Premiera filmu Lost Girls zaplanowana została na piątek 13 marca 2020 roku.

Premiera filmu opartego na faktach

Pewnej nocy 24-letnia Shannan Gilbert znika w tajemniczy sposób. Nikt nie wie, co się stało z dziewczyną, a policja bezradnie rozkłada ręce. Funkcjonariusze sugerują matce dziewczyny, że ta po prostu uciekła. Jednak kobieta nie zamierza rezygnować z poszukiwania córki. Powoduje to odnalezienie kilku ciał innych dziewczyn i natrafienie na ślady serii morderstw. Mari konfrontuje się z trudnymi faktami na temat Shannan, prowadząc dochodzenie na własną rękę.

Jej odkrycia zmuszają organy ścigania i media do odkrycia kilkunastu nierozwiązanych zabójstw osób świadczących usługi seksualne. Mari nie pozwala światu i sobie zapomnieć o swojej córce. Zaginione dziewczyny to film inspirowany bestsellerową książką Roberta Kolkera o tym samym tytule.

Kto znajdzie się w obsadzie Lost Girls?

Kto wcielił się w rolę zdesperowanej matki? Sprawdź, jaką obsadę aktorską otrzymały Zaginione dziewczyny:

  • Mari Gilbert – Amy Ryan.
  • Peter Hackett – Reed Birney.
  • Missy – Molly Brown.
  • Shannen – Thomasin McKenzie.

Czekaliście na premierę Lost Girls na Netflix?

Fot. Netflix

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments