Premierowy trailer Outward – hardkorowego RPG!

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 28.03.2019, 9:11 Aktualizacja: 28.03.2020, 9:15
Za nami premiera ultrarealistycznej gry RPG studia Nine Dots. Premierowy trailer Outward prezentuje produkcję, wobec której obojętnie nie przejdą fani wymagającej i złożonej rozgrywki. Ten sandbox zdecydowanie nie przypomina bowiem dziecięcej piaskownicy. Świat może i otwarty, ale jaki groźny!
premierowy trailer outward
4 Udostępnień

Premierowy trailer Outward – hardkorowa przygoda się zaczyna

Outward nie jest standardową grą RPG, w której główny bohater może pozwolić sobie na pełną dezynwolturę podczas przeżywania swojej epickiej przygody. Wzorowany na średniowieczu świat jest w tym przypadku naprawdę nieprzyjazny. Tak bardzo jak potworów czy broni wrogów należało będzie się tu obawiać chłodu, głodu i odwodnienia. Wiele problemów sprawi też magia, gdyż do skorzystania z jakiegokolwiek czaru potrzebne będą żmudne przygotowania, zawierające w sobie zbieranie ingrediencji i wykonywanie skomplikowanych rytuałów.

Główne założenia rozgrywki zaprezentował jakiś czas temu gameplay trailer Outward. Z okazji dzisiejszej premiery twórcy z kanadyjskiego studia Nine Dots przygotowali zwiastun premierowy:

Premiera Outward – gra dostępna już na PS4, Xbox One i PC

Tytuł dystrybuowany w Polsce przez CDP dostępny jest już na trzy najważniejsze platformy: komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Sandbox studia Nine Dots może być świetnym wyborem dla graczy, którzy lubią wyzwania i poszukują wrażeń bliskich symulatorom. Bardziej nowinką niż nieszablonowym rozwiązaniem jest w przypadku Outward tryb gry sieciowej – zakłada ona kooperację dwóch graczy przy podzielonym ekranie (split screen).

Jesteście gotowi pojedynczo lub w parze wkroczyć do nieprzyjaznego świata Outward i zmierzyć się z zagrożeniami, które czyhają na głównego bohatera tego tytułu?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments