The Last of Us Remastered i MLB The Show 19 w PS Plus na październik 2019!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 25.09.2019, 10:38 Aktualizacja: 25.09.2019, 10:38
The Last of Us Remastered i MLB The Show 19 to dwie darmowe gry w ofercie PlayStation Plus na październik. Po wczorajszym ogłoszeniu daty premiery The Last of Us 2 wybór pierwszego tytułu zupełnie nie dziwi.
14 Udostępnień

PS Plus na październik z dwoma dobrymi tytułami

Naughty Dog podało w końcu datę premiery The Last of Us 2. Jednocześnie w nowym PS Plusie na konsole wleci odświeżona wersja The Last of Us. Produkcja przenosi graczy do świata, gdzie tajemnicza choroba zmienia ludzi w zmutowane istoty. Nastoletnia Ellie oraz Joel starają się przeżyć ten swoisty koniec świata. The Last of Us Remastered oferuje kampanią fabularną i tryb multiplayer. Odświeżona wersja tytułu trafiła na PlayStation 4 pięć lat temu. The Last of Us zebrało sporo nagród oraz wysokie oceny i graczy, i recenzentów.

Co poza The Last of Us Remastered?

Drugim tytułem, w który zagrają posiadacze abonamentu PlayStation Plus jest MLB The Show 19. To doceniony przez graczy symulator rozgrywek baseballowych. Można się w nim wcielić zarówno w menadżera wybranej drużyny, jak i przejąć nad nią kontrolę, aby bezpośrednio wpływać na wynik meczu. W MLB The Show 19 znajdziemy m.in. tryb kariery, pojedyncze spotkania oraz turnieje, tryby Moments oraz tryb March to October.

Zdążyliście zagrać w gry z poprzedniej oferty PS Plus?

W momencie, w którym nowe tytuły będą już dostępne, tradycyjnie z oferty abonamentowej znikną wrześniowe propozycje gier, czyli Batman: Arkham Knight oraz Darksiders 3. The Last of Us Remastered oraz MLB The Show 19 będą dostępne od 1 października. Jeśli te tytuły skusiły was do wykupienia abonamentu, to przypominamy, że jego koszt wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments