The Last of Us 2: znamy już dokładną datę premiery!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 24.09.2019, 22:27 Aktualizacja: 24.09.2020, 22:34
Data premiery The Last of Us 2 była tajemnicą od bardzo dawna, a oczekujemy na ten tytuł już naprawdę długo. Nagła aktywność w mediach społecznościowych studia Naughty Dog nie mogła być przypadkiem i oto właśnie nadszedł ten dzień - wiemy już dokładnie kiedy TLoU 2 pojawi się w sklepach!
data premiery the last of us part ii
10 Udostępnień

Data premiery The Last of Us 2 ujawniona na Twitterze?

O plotkach na temat potencjalnej daty premiery The Last of Us 2 pisaliśmy w ciągu ostatnich kilku miesięcy nad wyraz często. Wszystkie przewidywania okazywały się jak dotąd co najmniej nietrafione – wciąż nie wiemy kiedy produkcja Naughty Dog pojawi się na sklepowych półkach. Kontynuacja postapokaliptycznej opowieści o przemytniku Joelu i jego młodej podopiecznej Ellie znów jest na ustach wszystkich graczy po wczorajszym lapidarnym Tweecie twórców gry.

Oprócz daty dzisiejszego State of Play, cyklicznego podsumowania informacji na temat nowych produkcji przeznaczonych wyłącznie na konsolę PlayStation 4, w wiadomości pojawia się również zaszyfrowana cyfra. Zegarek należący do głównego bohatera gry staje bowiem na godzinie 2:14. Jak najbardziej może być to konkretna data – 14 lutego. Jako że w przyszłorocznym kalendarzu Walentynki wypadają w piątek, czyli tradycyjny dzień premiery wielu produkcji, podniecenie graczy wydaje się być uzasadnione. Więcej niż z lapidarnego Tweeta dowiedzieliśmy się o The Last of Us 2 z prezentacji Sony. Okazuje się, że przewidywania uważnych graczy wyminęły się z rzeczywistością o tydzień!

The Last of Us 2 już 21 lutego 2020!

Dzisiejsza prezentacja State of Play odpalona została o godz. 22.00 czasu polskiego na kanale PlayStation. Fragment dotyczący The Last of Us 2 rozpoczyna się dopiero w 26 minucie i autorzy nagrania wymęczyli nas w oczekiwaniu na zapowiedź TLoU2, jednak zdecydowanie było warto. Tak emocjonującego i ekscytującego trailera nie oglądaliśmy chyba nigdy!

Z prezentacji State of Play dowiedzieliśmy się, że data premiery The Last of Us 2 wyznaczona została na piątek 21 lutego. Gra ukaże się oczywiście tylko na PlayStation 4 i stanowiła będzie godne ukoronowanie obecnej generacji konsoli. Survival horror od Naughty Dog nie pozwoli wam zasnąć z wielu powodów!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments