The Last of Us: Part II nakręcone. Kiedy premiera?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 19.04.2019, 9:04 Aktualizacja: 19.04.2020, 9:04
Premiera The Last of Us: Part II zbliża się, choć nadal nie wiemy, kiedy dokładnie nastąpi. Podejrzenia co do wyjścia gry w pierwszej połowie 2019 prawdopodobnie będziemy musieli zweryfikować, ale Neil Druckmann opublikował właśnie ostatnie zdjęcie z planu zdjęciowego warstwy aktorskiej.
joel z the last of us part ii nie zyje
8 Udostępnień

Nakręcono ostatnie sceny The Last of Us: Part II. Na co czekamy?

Jak poinformował Neil Druckmann, nagrane zostały ostatnie sceny The Last of Us: Part II. Zdjęcie z planu przedstawia Troya Bakera oraz Ashley Johnson, odgrywających role Joela i Ellie.

Po The Last of Us: Part II spodziewać możemy się przede wszystkim wielu scen wyciskających łzy. Nie wiemy w końcu nawet, czy Joel w TLoU 2 przeżyje. Ewentualny hint co do sceny z jego śmiercią mógł być ujawniony w bliźniaczym poście Druckera, opublikowanym przed samym Bożym Narodzeniem.

Data premiery The Last of Us: Part II wciąż pozostaje tajemnicą

Niestety, wciąż nie wiemy, na kiedy zostanie przewidziana data premiery The Last of Us: Part II. Według przewidywań wielu analityków ma to być ostatni wielki exclusive Sony na konsolę obecnej generacji, więc spodziewalibyśmy się tej gry jeszcze w tym roku. Sony ustami Marka Cerny’ego zapowiedziało premierę PlayStation 5 na przyszły rok, więc druga połowa 2019 mogłaby być świetnym momentem na wypuszczenie postapokaliptycznej produkcji.

the last of us part ii

Pierwsza potencjalna data premiery The Last of Us: Part II okazała się zgodnie z przewidywaniami błędem w systemie włoskiego dystrybutora. Już od kilku miesięcy mówi się jednak, że poszczególne elementy gry są już na ukończeniu. Tak jest chociażby z soundtrackiem The Last of Us: Part 2 – o przybraniu przezeń ostatecznego kształtu pisaliśmy już pod koniec września. Miejmy nadzieję, że po zgraniu dźwięku z zakończonymi właśnie scenami roboty pozostanie deweloperom niewiele!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments