PS Plus w grudniu 2018 niestety nie zachwyca

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 3.12.2018, 7:11 Aktualizacja: 7.03.2020, 11:17
Znamy już tytuły gier, które dostaniemy w ramach abonamentu PS Plus w grudniu 2018. Składa się on z garści produkcji niezależnych, porzuconego przez graczy tytułu multiplayer oraz kolejnego w ostatnich miesiącach horroru.
ps plus w grudniu 2018
0 Udostępnień

PS Plus w grudniu 2018 będzie próbowało nas przestraszyć

To kolejny miesiąc z rzędu, gdy wśród gier dostępnych w ramach abonamentu PlayStation Plus pojawia się horror. Tym razem jest to SOMA, tytuł polecany przez nas wśród najlepszych gier na Halloween.

onrush

SOMA to świetnie przyjęta historia Simona Jaretta, który znalazł się w ośrodku badawczym PATHOS-II na dnie Oceanu Atlantyckiego. Bajkowa sceneria dość szybko zamieniła się w koszmar. Kompleks opanowała sztuczna inteligencja, która zabiła wszystkich pracowników. Oczywiście czeka nas tutaj dużo walki z potworami oraz nieustanne poczucie niepewności – opisywał fabułę gry Patryk Stec.

Jako że gra zbierała naprawdę niezłe recenzje, bylibyśmy zachwyceni, gdyby tylko nie to znudzenia oferowanymi co miesiąc horrorami…

Multiplayerowa zabawa wyścigowa

Drugim z flagowych tytułów, które pociągnąć mają za sobą rzesze subskrybentów PS Plus w grudniu 2018, jest wyścigówka OnRush. Zawiera ona w sobie wszystko, co powinno zachwycić fanów dobrej zabawy w stylu arcade. Głównym wyróżnikiem produkcji jest całkowite odejście od tradycyjnych wyścigów od startu do mety. Zdobycie jak największej liczby dopałek, utrzymanie się na określonym terenie, zwyczajne rozwalanie respawnujących się przeciwników… Możliwości jest sporo i podczas gry w OnRush ciężko się nudzić.

soma

Gra mająca premierę w czerwcu tego roku zbierała całkiem niezłe recenzje, ale nie sprzedawała się zbyt dobrze. Szkoda, bo jej największą zaletą mógł być tryb wieloosobowy. Różne rodzaje samochodów przypominające klasy postaci z tradycyjnych gier multiplayer czyniły z OnRush niezły materiał na niezobowiązujący hit multiplayerowy. Może dodanie tytułu do oferty PS Plus w grudniu 2018 przyciągnie na serwery więcej graczy?

Paleta gier niezależnych

Jak co miesiąc, PS Plus w grudniu 2018 oferuje również kilka niezależnych gierek na konsole przenośne oraz PlayStation poprzedniej generacji. Oto ich lista:

  • Steredenn (PS3) – sidescrollowy shoot’em up osadzony, jakżeby inaczej, w kosmosie.
  • Steins;Gate (PS3) – visual novel z akcją rozgrywającą się w Japonii.
  • Iconoclasts (PS3 i PS4) – platformówka w najklasyczniejszym stylu.
  • Papers, Please (PS Vita) – gra logiczna parodiująca absurdy komunizmu.

Pobierzecie którąś z dostępnych  tym miesiącu gier?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments