PS5. Zobacz pierwszą oficjalną reklamę konsoli

Stanisław Odoj Aktualności o grach Publikacja: 21.08.2020, 9:05 Aktualizacja: 21.08.2020, 9:05
Zobacz pierwszą reklamę nowej konsoli PlayStation 5! Wygląda na to, że Sony mocno postawiło na haptyczne pady DualSense oraz dźwięk 3D. Z reklamą zdradził się węgierski oddział korporacji, który jako pierwszy ją upublicznił. Nagranie najpierw zniknęło z sieci, a następnie opublikowane zostało na profilach Sony z innych krajów.
reklama PS5
0 Udostępnień

Nareszcie pierwsza reklama PlayStation 5

Pierwszy oddział Sony na świecie, który upublicznił reklamę nowej konsoli, znajdował się na Węgrzech. Prawdopodobnie był to falstart, bo reklama została po kilku minutach usunięta. W późniejszym czasie reklamę udostępniły również pozostałe oddziały, w tym polski oddział Sony.

Zobacz polską wersję pierwszej reklamy PS5:

Co przedstawia nowa reklama PlayStation 5?

Jak już wcześniej wynikało z tego, co do tej pory wiemy o PlayStation 5, Sony tym razem postawiło w szczególny sposób na dźwięk oraz efekty dotykowe (zwane też haptycznymi) nowego pada, którym tym razem nazywa się DualSense.

Widać to na opublikowanej przed chwilą reklamie sprzętu. Dotknięcie zamarzniętej tafli jeziora wywołuje u postaci wyraźne odczucia dotykowe. Z kolei udźwiękowienie reklamy jest po prostu mistrzowskie i nawet na skromnych głośnikach daje wyraźny efekt 3D.

Czyżby własnie te cechy miały odróżniać PlayStation 5 do rywali? Nie sposób też nie zwrócić uwagi na niemal fotorealistyczną grafikę reklamy. Czyżby przedstawiała faktyczny gameplay z konsoli?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments