RAGE 2 z New Game Plus i nowym poziomem trudności

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 26.07.2019, 14:00 Aktualizacja: 26.07.2020, 12:20
New Game Plus w RAGE 2 pozwoli przy uruchamianiu nowej gry zatrzymać bronie, zdolności, ulepszenia oraz pojazdy. Co poza tym przyniesie najnowsza aktualizacja do gry ocenionej przez nas na siódemkę? Nas najbardziej jara głos Josepha Blazkowicza, bo na koszmarny poziom trudności nie jesteśmy gotowi!
Rage 2 new game plus
5 Udostępnień

Aktualizacja RAGE 2 z New Game Plus i innymi zmianami

Dostępna jest już aktualizacja RAGE 2 z New Game Plus. Dostęp do niego odblokowywany jest po przejściu misji Project Dagger i gdy odblokowane są wszystkie Arki. Dzięki niemu przejście gry na nowo nie będzie się równało temu samemu doświadczeniu, a jednocześnie zachowamy wszystkie bronie, zdolności, ulepszenia oraz pojazdy, a także możliwość zdobycia nowych skinów dla broni.

W nowej aktualizacji RAGE 2 dostępny jest również nowy poziom trudności Ultra Nightmare oraz tryb Ironmana, w którym dostajemy tylko jedno życie i śmierć postaci równa się potrzebie przechodzenia gry od początku. Wśród innych ciekawych zmian warto wymienić chociażby to, dzięki któremu wyskoczenie notyfikacji pop-up nie pauzuje już gry. Dla fanów serii Wolfenstein (przypominamy o dzisiejszej premierze Wolfenstein: Youngblood!) przygotowano również paczkę z głosami Josepha Blazkowicza!

RAGE 2 w oczach naszej redakcji

Tytuł stał dokładnie na takim samym poziomie, jakich spodziewać mogliśmy się po przedpremierowych trailerach RAGE 2. Był niezłą strzelanką i… tyle.

– Rage 2 nie jest tytułem, który sprawi, że będę chciała porzucić wszystko inne, aby tylko zacząć grać. Ma trochę wad i bolączek, ale w ogólnym rozrachunku spełnia wszystkie wymagania, które sam przed sobą stawia. Najprościej mówiąc: gra jest ładna, fajnie się w niej strzela, dodatkowo jest brutalna i prześmiewcza, więc nie trzeba się zbytnio nad nią zastanawiać – konkludowała w recenzji RAGE 2 Ewelina.

Graliście czy postawiliście na bardziej ambitne tytuły?

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments