RAGE 2 lepsze niż Borderlands? Zobacz nowy gameplay

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 1.04.2019, 10:32 Aktualizacja: 1.04.2020, 10:32
Niedawna zapowiedź Borderlands 3 mogła sprawić, że nawet największym fanom ultrarozrywkowych strzelanek umknął nowy gameplay RAGE 2. Oba tytuły prezentują podobną filozofię, więc ich porównania po PAX East 2019 nie będą niczym dziwnym. Na szczęście obie produkcje przedzielą odległe daty premier.
gameplay rage 2
0 Udostępnień

RAGE 2 vs Borderlands

Strzelanek wychodzi co roku multum, więc czemu porównujemy ze sobą właśnie te dwie gry? Cóż, obie nastawione są na maksymalnie bezpretensjonalną zabawę i o obu głośno było na ubiegłotygodniowym PAX East 2019. Niezbyt satysfakcjonująca pod względem informacyjnym zapowiedź Borderlands 3 przypadła graczom do gustu dynamiką prezentowanej rozgrywki oraz rzuconą z przymrużeniem oka obietnicą miliarda różnych broni.

Konkurent Broderlands ogłoszony i prezentowany był już wielokrotnie, a w czasie bostońskie eventu jedyną świeżynką był nowy zapis rozgrywki. Potwierdził on wszystko, czego spodziewać mogliśmy się po poprzednim gameplayu RAGE 2 – czekający na śmierć wrogowie wysypywali będą się z każdej strony, a my witać będziemy ich z ołowiem w lufach i szaleńczym śmiechem na ustach.

Nowy gameplay RAGE 2 z PAX East 2019

Czy zrobiono to umyślnie, czy był to przypadek – podobnie jak w przypadku zapowiedzi Borderlands 3 jedną z głównych ról w nowym gameplayu RAGE 2 z bostońskiego PAX East 2019 odgrywał pokaźny wachlarz uzbrojenia. Protagonista korzystać będzie mógł z szerokiej palety broni, a do jego dyspozycji oddany zostanie również latający skuter Icarius.

Premiera RAGE 2 na PlayStation 4, Xbox One oraz PC zaplanowana jest na 14 maja. Producentem gry jest Avalanche Studios (znane z chociażby grudniowej premiery Just Cause 4), wydawcą Bethesda Softworks, a za polską dystrybucję odpowiedzialna będzie Cenega. Tak wczesne wyjście tytułu jest doskonałą wiadomością dla graczy, którzy czekają zarówno na drugą część RAGE, jak i trzecią odsłonę Borderlands. Ta druga produkcja nie została jeszcze nawet obdarzona datą premiery, więc do jej czasu na spokojnie uwiniemy się z rozwałkową robotą w postapokaliptycznym świecie prezentowanym przez Avalanche.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments