Gameplay RAGE 2 wstępem do wysypu postapo

Michał Małysa Gry Publikacja: 4.01.2019, 11:00 Aktualizacja: 4.01.2019, 11:00
Nie zazdrościmy graczom, którzy lubią klimaty postapokaliptyczne. Wbrew mądrości ludowej od nadmiaru potrafi rozboleć głowa, a gameplay RAGE 2 prezentuje kolejną strzelankę umiejscowioną w świecie zniszczonym przez broń masowej zagłady. Czego spodziewać się po tej właśnie produkcji?
gameplay rage 2
0 Udostępnień

Postapokaliptyczna klęska urodzaju

Pierwsza połowa 2019 roku ma obfitować w strzelanki osadzone w klimatach postapo. Prezentowaliśmy wam już trailer Far Cry New Dawn oraz intro Metro Exodus, na horyzoncie majaczy niepewna data premiery The Last of Us: Part II, a teraz dochodzi do tego jeszcze RAGE 2. Gra jest już na ukończeniu i twórcy zapowiadają, że powinna trafić na rynek najpóźniej w drugim kwartale bieżącego roku. Oznacza to, że w krótki odstępie czasu pojawi się w sprzedaży masa gier w podobnym klimacie. Czym będą się od siebie różniły?

gameplay rage 2

 Far Cry to po prostu Far Cry – rozwijana od wielu lat franczyza Ubisoftu, produkt sprawdzony i smakujący podobnie na każdym równoleżniku. Metro Exodus będzie chciało z kolei przekonać do siebie graczy systemem dynamicznie zmieniających się pór roku. A także nieco bardziej taktycznym podejściem do rozgrywki, czego raczej nie powinniśmy spodziewać się po grze Avalanche Studio. Opublikowany właśnie gameplay RAGE 2 zapowiada solidną rozwałką w przebojowym stylu.

Gameplay RAGE 2 prezentuje dużo akcji

Niczego więcej się po gameplayu RAGE 2 nie spodziewaliśmy – ta gra właśnie taka ma być. Mnóstwo strzelania do zachowujących się jak atrapy wrogów, wybuchowe umiejki oraz specjalne zdolności broni, a wszystko to na olbrzymiej sandboksowej planszy wypełnionej gotowymi na śmierć wrogami… Takie gry albo się kocha i przyjmuje bez zastrzeżeń, albo przechodzi dalej. Rozgrywka prezentowana przez twórców wygląda jak na załączonym obrazku:

Premiera pierwszoosobowej strzelanki w klimatach postapo zaplanowana jest na 14 maja 2019 roku. RAGE 2 ukaże się wtedy na wszystkie najważniejsze platformy: komputery PC i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest Avalanche Studios, które odpowiadało choćby za niedawną premierę Just Cause 4.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments