Intro Metro Exodus przypomina o premierze

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 15.12.2018, 5:54 Aktualizacja: 6.03.2020, 14:49
Jeżeli w zalewie wieści o nowym, postapokaliptycznym Far Cry New Dawn odkryliście w sobie entuzjazm wobec postapokaliptycznych strzelanek, mamy dla was dobrą wiadomość. Twórcy innej zaplanowanej na luty produkcji w tych klimatach zaprezentowali właśnie intro Metro Exodus. Gra jest już gotowa!
intro metro exodus
0 Udostępnień

Gra jest już gotowa na lutową premierę

Grudzień jest czasem dobrych wiadomości dla fanów klimatów postapokaliptycznych, którzy mogą być zawiedzeni niedawnym przeciętniakiem ze stajni Bethesdy (koniecznie przeczytajcie naszą recenzję Fallout 76). Najpierw pojawiła się mglista zapowiedź Far Cry 6, która w chwilę później przerodziła się w zupełnie nową odsłonę serii. Trailer Far Cry New Dawn obiecuje bardzo ciekawą rozgrywkę w świecie po zagładzie nuklearnej, ale to niejedyna produkcja, którą warto będzie się zainteresować w przyszłym roku.

intro metro exodus

Metro Exodus doczekało się bardzo solidnej zapowiedzi na targach Gamescom 2018. Taktyczna rozgrywka w dynamicznym świecie ze zmieniającymi się porami roku może pomieszać szyki producentom nowego FC. Na bazie dostępnych dotychczas materiałów gra jawi się jako klimatyczno-graficzna perełka. W wersjach pokazywanych publice rzucała się wprawdzie w oczy niedbałość w kwestii detali, ale niedoróbki mogły zostać wyeliminowane. Studio 4A Games ogłosiło bowiem właśnie, że prace nad produkcją zostały zakończone.

intro metro exodus

Co ciekawe, szybszy termin ukończenia gry oznacza też przesunięcie premiery na 15 lutego. Dwa dni przed wyjściem Far Cry New Dawn. Korespondencyjny pojedynek pomiędzy oboma tytułami może być więc bardzo ciekawy!

Intro Metro Exodus wyprowadza nas na powierzchnię

Wraz z wieściami o zakończeniu prac nad grą pojawiło się również intro Metro Exodus. To bardzo estetyczna wizja świata na powierzchni pogrążonego w śniegu. Twórcy zdecydowali się więc wprowadzić nas do gry wraz z dwiema największymi zmianami w stosunku do poprzednich odsłon Metra w świecie gier. Tym razem rozgrywka nie toczyła będzie się bowiem w mrocznych tunelach, lecz w realiach kończącej się atomowej zimy. Kończącej się niemal dosłownie – jedną z atrakcji tytułu ma być system zmieniających się pór roku.

Jak już wspomniano, Metro Exodus ukaże się 15 lutego. Chociaż do pełnej radości z efektów specjalnych wymagane mają być komputery ze specjalnymi kartami graficznymi obsługującymi technologię ray tracing, z rozgrywki cieszyć będą się mogli również posiadacze PlayStation 4 oraz Xbox One.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments