Red Dead Online otrzymało nowy tryb: łupy wojenne

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 13.03.2019, 15:55 Aktualizacja: 13.03.2020, 15:55
Red Dead Online zostało właśnie wzbogacone o nowy drużynowy tryb rozgrywki - łupy wojenne. To wariant dla maks. 16 graczy podzielonych na dwa zespoły. Każda z grup ma ukraść skarb z kryjówki wroga i przenieść go do własnej bazy.
5 Udostępnień

Nowy tryb dla 16 osób

Rockstar Games wzbogaciło RDO o nowy moduł sieciowy, który pozwala na kradzież skarbów z kryjówek przeciwnika w ramach konfrontacji. Gracze (maksymalnie może ich być 16) dzielą się na dwa zespoły i kombinują, jak ukraść najwięcej i jak odnieść przy tym jak najmniejsze straty. Wygrywają ci, którzy zgromadzą najwięcej bogactw. Walka w trybie łupy wojenne może rozgrywać się na terenie różnych lokacji, m.in. na mapach Fort Mercer.

Ci, którzy zwyciężą w tym tygodniu w trybie Łupów otrzymają osiem strzał z dynamitem (odbiór w osobie lub na poczcie) oraz premię do punktów doświadczenia we wszystkich trybach konfrontacji (20 proc.).

RDO jest cały czas aktualizowane, więc to nie koniec nowości. Teraz u sprzedawców znajdziemy jeszcze nowe stroje i akcesoria. Wcześniej do Red dead Online trafiło m.in. nowe wydarzenie pt. Złoto głupców.

A o tym, jak poradzić sobie w RDO po RDR 2 przeczytacie w naszym poradniku Red Dead Online.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments