Resident Evil 3 Remake: gracze strollowani na State of Play!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 10.12.2019, 17:00 Aktualizacja: 10.12.2019, 17:00
Ogłoszenie Resident Evil 3 Remake nie należało do najbardziej oczywistych... Podczas prezentacji State of Play Capcom ogłosił w emocjonującym trailerze, że odświeżenie klasycznego horroru przyjmie formę trybu single player w asymetrycznej survivalowej sieciówce Project Resistance.
resident evil 3 remake
15 Udostępnień

Capcom nie kończy na Project Resistance

Prezentacja Capcomu na State of Play w grudniu 2019 z początku nie zaskoczyła. Była ona kolejnym materiałem z Project Resistance – asymetrycznego survival horroru 4 vs 1. Fabuła trailera dość sprawnie przeszła jednak do ogłoszenia Resident Evil 3 Remake, które nie będzie z kolei oddzielną grą… Jak to możliwe? Multiplayerowy Project Resistance skorzysta z odświeżenia klasycznego Residenta w formie trybu single player!

Grę zamawiać można już w preorderze. Pojawi się ona na rynku stosunkowo niedługo – fani kultowej serii oczekiwać mogą nowej odsłony oraz remake’u Resident Evil 3 już 3 kwietnia. Gra oferowana będzie na konkretnych rynkach również w edycjach kolekcjonerskich, ale na chwilę obecną nie znamy żadnych szczegółów co do ich zawartości.

Źródło: YouTube. Grafika: YouTube.

Zobacz także:
Nowe tryby rozgrywki i DLC do Ghostrunnera
Aktualności o grach, 13 Kwi 2021
Age of Empires IV. Świeży materiał z rozgrywki
Premiery i zapowiedzi, 13 Kwi 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments