10 gier ze State of Play w grudniu 2019!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 10.12.2019, 16:00 Aktualizacja: 8.12.2021, 15:39
To będzie już ostatni rok z PS4 wypełniony wielkimi hitami! Podczas prezentacji State of Play w grudniu 2019 roku Sony opowiedziało o dziesięciu premierach, które zaskoczą graczy lub uzupełnią o świeży content istniejące już tytuły. Nowe informacje o Ghost of Tsushima, Resident Evil 3 czy Babylon's Fall warte są uwagi wszystkich posiadaczy PlayStation 4!
babylon's fall
4 Udostępnień

Transmisja State of Play z 10 grudnia 2019

Ostatnia w tym roku transmisja State of Play miała miejsce 10 grudnia 2019 o godz. 15.00 polskiego czasu. Jest to kolejna odsłona prezentacji nowych tytułów oraz dodatków do gier, które w najbliższym czasie wyjdą na PS4. Nagranie obejrzeć można na kanale PlayStation Europe:

O jakich grach usłyszeliśmy podczas State of Play w grudniu 2019?

Jakimi produkcjami zdecydowało tym razem zająć się w swoim filmiku Sony? Była ich dokładnie dyszka, a my przedstawiamy krótką listę z równie lapidarnymi opisami, wszystko w kolejności chronologicznej. Co ciekawszym produkcjom poświęcimy oczywiście osobne artykuły.

  • Untitled Goose Games – urocza platformówko-skradanka, w której wcielamy się w gęś. Symulator tego uroczego zwierzęcia będzie miał swoją premierę na PlayStation 4 już za kilka dni. Wcześniej ukazał się na PC oraz Nintendo Switch.
  • Spellbreak – zaplanowana na przyszły rok gra RPG, w której wygrywa ten, kto jako jedyny przetrwa epickie magiczne starcie. Widowiskowe połączenia zaklęć, walki toczone w powietrzu oraz dużo laserów sprawia, że produkcja przypomina na pierwszy rzut oka gry Dragon Ball.
  • Dreams – kolejny trailer przełomowej gry na PS4, na którym jak zazwyczaj nie wiadomo co się dzieje, ale jest naprawdę ładnie i pomysłowo.
  • Superliminal – pierwszoosobowa gra logiczna, w której bawimy się perspektywą, a normalne prawa fizyki są mocno zakrzywione. Również przyszły rok, również bez konkretnej daty premiery.
  • Paperbeast – zaplanowana na pierwszy kwartał 2020 roku gra PSVR, w której sandboksowy świat przemierzamy jako zabawka origami, rozwiązując zagadki środowiskowe.
  • Kingdom Hearts 3 – na 23 stycznia zapowiedziany został duży dodatek do jednej z najbardziej udanych gier mijającego roku. Zawartość? Nowe postaci i nowe bitwy.
  • Predator Hunting Grounds – planowana na 24 stycznia sieciówka asymetryczna, w której jeden z graczy wciela się w potężnego Predatora, a pozostali muszą przetrwać jako ścigani przez potwora żołnierze.
  • Babylon’s Fall – niezwykle widowiskowa i dynamiczna gra akcji, która podczas grudniowego State of Play została zaprezentowana po raz pierwszy od targów E3 2018. Pierwotnie planowana na obecny rok, ukaże się pod koniec przyszłego lub nawet później. Na kolejne informacje zgodnie z deklaracją z trailera poczekamy aż do wakacji.
  • Resident Evil 3 – zdecydowanie najciekawsza prezentacja z grudniowego State of Play! Obok znanego już z gameplayu Project Resistance zaprezentowany został również remake kolejnej odsłony serii Resident Evil. Odświeżenie dwójki okazało się sukcesem i kasowym, i pod względem zainteresowania ze strony graczy. Capcom nie chce więc zasypiać gruszek w popiele i na początku kwietnia odda graczom do dyspozycji nie tylko asymetryczny horror, ale również odświeżenie klasyczka. Co ciekawe, w jednym produkcie. Podczas prezentacji Resident Evil 3 Remake na State of Play dowiedzieliśmy się, że Project Resistance będzie czołowym komponentem multiplayer, a RE3 to kampania single player.
  • Ghost of Tsushima – na prezentację tej właśnie gry podczas tegomiesięcznego State of Play liczyliśmy najbardziej. Na nowe informacje poczekamy jednak jeszcze dwa dni – kolejna część dość wolno rozkręcającego się trailera zaprezentowana zostanie podczas gali przyznania Game Awards 2019, która odbędzie się 12 grudnia.

Na które z tych produkcji oczekujecie najbardziej?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments