Robert Pattinson zagra Batmana

Michał Małysa Seriale Publikacja: 17.05.2019, 9:52 Aktualizacja: 17.05.2020, 9:54
Robert Pattinson, nieodmiennie kojarzony z rolą Edwarda Cullena, zagra główną rolę w filmie The Batman Matta Reevesa. Tak przewidują branżowe media.
Wikipedia
34 Udostępnień

Nowym Batmanem będzie Robert Pattinson?

Robert Pattinson od momentu wystąpienia w Zmierzchu stał się docenianym aktorem kina niezależnego. Teraz ma zostać najmłodszym odtwórcą roli Batmana. Podobno podpisanie umowy na tę rolę przez aktora to tylko kwestia czasu. Premiera filmu The Batman zaplanowana jest na 21 czerwca 2021 r. Prace nad produkcją Warner Bros. i DC Comics rozpoczną się latem.

Matt Reeves przejął reżyserskie nad Batmanem od Bena Afflecka dwa lata temu, po premierze Ligi Sprawiedliwości, otrzymując jednocześnie prawo do wyboru głównego aktora. Reżyser ma sporo czasu na napisanie scenariusza do filmu, bo Warner Bros chce mieć pewność, że ta produkcja nie będzie porażką.

Jak podaje portal Deadline Pattinson jest co prawda najmocniejszym kandydatem do roli Batmana, natomiast nie ma jeszcze podpisanej umowy, a więc nic nie jest przesądzone. Możliwe, że angaż przypadnie Nicholasowi Houltowi. Jedno jest pewne – jeśli będzie to Robert Pattinson to możemy spodziewać się głosów, że ten aktor zupełnie nie pasuje do roli Batmana. To samo miało miejsce przy wyborze Henry’ego Cavilla do roli Wiedźmina od Netflixa. Zresztą Cavill podobnie jak Pattinson jest mocno zapracowany i możliwe, że obecny Geralt zostanie także nowym Wolverinem.

Źródło: Variety.com

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments