Romans: Age of Caesar twórców Twierdzy. Dołącz do testów!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 28.08.2019, 18:00 Aktualizacja: 28.08.2020, 17:59
Strategiczne MMO oparte na kooperacji, akcja rozgrywająca się w starożytnym Rzymie u schyłku swej potęgi, twórcy świetnych gier z gatunku city builderów - tak w skrócie można opisać wszystkie argumenty przemawiające za grą Romans: Age of Caesar. Właśnie rusza kolejna faza testów produkcji.
romans age of caesar
6 Udostępnień

Firefly zapowiada kolejną fazę testów Romans: Age of Caesar

Jak ogłosiło na Twitterze Firefly Studios, właśnie rusza kolejna faza testów gry Romans: Age of Caesar. Zapisanie się do nich polega na wypełnieniu krótkiego formularza na stronie internetowej.

Twórcy Twierdzy robią kolejną strategię

Romans: Age of Caesar to strategiczne MMO twórców doskonałych „symulatorów twierdzy” z przypominanym przez nas niedawno Twierdza: Krzyżowiec na czele. Co więcej, w pracach nad tym tytułem uczestniczą również autorzy doskonałej strategii ekonomicznej Cezar, w której celem gracza było zbudowanie od podstaw silnego rzymskiego miasta. Podobnie, tyle że w wymiarze wieloosobowy i kooperacyjnym, będzie z Romans: Age of Caesar.

Wstępnie data premiery Romans: Age of Caesar zapowiedziana jest na 2020 rok. Być może więcej usłyszymy o grze na targach PAX West, na które Firefly Studios przygotowuje ponoć ciekawe zapowiedzi?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments