Rozmiar Call of Duty: Black Ops 4 wynosi jednak ponad 100 GB

Michał Małysa Gry Publikacja: 9.10.2018, 19:47 Aktualizacja: 9.10.2018, 19:47
Premiera najnowszego CoD-a już w najbliższy weekend. Okazuje się, że rozmiar Call of Duty: Black Ops 4 zapowiadany na 55 GB powiększy się ponad dwukrotnie. Odpowie za to update z pierwszego dnia po premierze, musowy do zainstalowania. Technicznie jest to jednak nieco bardziej skomplikowane.
rozmiar call of duty black ops 4 b
0 Udostępnień

Rozmiar Call of Duty: Black Ops 4 podany w FAQ

Activision dość dokładnie wytłumaczyło rozmiar Call of Duty: Black Ops 4 w sekcji FAQ. – Przed zagraniem po raz pierwszy, gracze będą musieli ściągnąć i zaintalować aktualizację pierwszego dnia. Musi zostać całkowicie zainstalowana, aby osiągnąć dostęp do trybów Multiplayer, Zombies oraz Specialist Hedquarters. Tryb Blackout jest w pełni grywalny po zainstalowaniu 30% (w przybliżeniu 16-20 GB) czytamy na stronie producenta.

rozmiar call of duty: black ops 4

Wspomniana komplikacja techniczna związana jest z rozmiarem łatki. – Do optymalnego procesu ściągania, gracze powinni posiadać 112 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym. Zauważ, że nie jest to rozmiar całego pobierania, lecz ilość miejsca potrzebnego do ukończenia procesu instalacji. Finalnie będzie ono wynosiło 55 GB – tłumaczy Activision.

Tryb Blackout w Black Ops 4 będzie olbrzymim hitem?

Nic dziwnego, że producenci podkreślają szybszą dostępność trybu Blackout, choć prawdopodobnie to właśnie on odpowiada za tak duży rozmiar Call of Duty: Black Ops 4. Według giełdowych analityków tryb Battle Royale może przesądzić o sukcesie lub porażce nowego CoD-a. Wszystkie bronie z dotychczasowych gier z serii Black Ops, ponad trzydziestu graczy na jednej mapie, niezwykle udane betatesty…

Wszystko wskazuje na to, że tryb Blackout będzie olbrzymim hitem. Z tego właśnie powodu na tę premierę jaramy się w październiku naprawdę mocno!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments