Rozmowa dwóch Spider-Manów na nowym materiale ze Spider-Man: Miles Morales

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 21.10.2020, 15:46 Aktualizacja: 21.10.2021, 15:46
Po świetnym przyjęciu Marvel's Spider-Man Sony postanowiło pójść za ciosem i przygotowało specjalny dodatek poświęcony Milesowi Moralesowi, który, podobnie jak Peter Parker, również odkrywa, że ma specjalne moce. Początkujący superbohater nie czuje się jednak na tyle pewnie, by działać samodzielnie, dlatego Peter będzie wspierał Milesa, choćby poprzez rozmowę za pośrednictwem komunikatora.
0 Udostępnień

Historia z cyklu, co powiedziałby Spider-Man, gdyby spotkał drugiego Spider-Mana

Zamieszanie wokół wydania Spider-Man: Miles Morales było duże, a wiele osób zwyczajnie zniechęciło się do produkcji po kiepskiej komunikacji tego, czym tak naprawdę będzie nowa gra z człowiekiem-pająkiem w roli głównej. Dalej jednak nowa produkcja Insomniac Games przyciąga uwagę fanów wszelkiej maści superbohaterszczyzny, a Sony regularnie podgrzewa atmosferę, wypuszczając nowe materiały z rozgrywki.

W opublikowanym wczoraj na kanale IGN prawie 2-minutowym filmie skupiono się jednak nie na skakaniu z budynku na budynek czy walce z niemilcami, a pogłębianiu relacji pomiędzy Peterem Parkerem i Milesem Moralesem. Pierwszy z nich, jako bardziej doświadczony Spider-Man doradza Milesowi, że nie ma jednego sprawdzonego przepisu na bycie superbohaterem i sam powinien odkryć swoją ścieżkę.

Oprócz mniej lub bardziej ciekawych truizmów o życiu herosa, nie zabrakło też wymiany żartów z tego, że Spider-Man rozmawia ze Spider-Manem (mówię Wam, karuzela śmiechu).

Przypominamy, że Spider-Man: Miles Morales będzie spin-offem wydanego w 2018 roku Marvel’s Spider-Man i dostępny będzie zarówno na PS4, jak i PlayStation 5. Co ważne, nie trzeba będzie posiadać oryginału, by uruchomić grę o przygodach Milesa Moralesa, jednak poskutkowało to tym, że Sony traktuje tę grę jako pełnoprawną produkcję, a nie dodatek i będzie sprzedawać ją za pełną cenę, czyli 269 złotych (cena dla wersji na PS5). Gra pojawi się w sprzedaży 19 listopada, czyli w dniu premiery nowej konsoli w Polsce.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments