CDP ujawnia, jak wyglądał będzie rozwój postaci w Cyberpunk 2077

Michał Małysa Gry Publikacja: 5.11.2018, 15:18 Aktualizacja: 5.11.2018, 15:18
Z każdym miesiącem poznajemy więcej szczegółów na temat futurystycznego hitu CD Projekt. Tym razem twórcy gry ujawnili, jak mniej więcej wyglądał będzie rozwój postaci w Cyberpunk 2077. Atrybuty, zdolności i punkty doświadczenia... Pod tym względem tytuł prezentować będzie się wyjątkowo oldschoolowo.
rozwoj postaci w cyberpunk 2077
0 Udostępnień

Jak wyglądał będzie rozwój postaci w Cyberpunk 2077

Rozwój postaci w Cyberpunk 2077 będzie dość klasyczny, a na obecne warunki określić można go nawet oldschoolowym. Jednym z głównych czynników dotyczących bohaterki lub bohatera gry będą tradycyjne atrybuty, takie jak zręczność czy siła. Bazową wartość tych współczynników podniesiemy tradycyjnym levelowaniem lub instalowaniem elektronicznych wszczepów. Znane choćby z najstarszych Falloutów perki będą za to odblokowywane za pomocą punktów doświadczenia czy tzw. street creditu. „Szacun na dzielni” zdobędziemy dzięki misjom pobocznym, a oprócz wspomnianych perków odblokuje on również nowych sprzedawców.

cyberpunk

Nieco inaczej niż w klasycznych cRPG-ach będzie za to przebiegał rozwój postaci w Cyberpunk 2077 pod względem kluczowych umiejętności. Lepsze hackowanie komputerów, crafting czy korzystanie z różnych rodzajów broni powiązane zostanie w grze CDP z aktywnego korzystania z tych umiejętności.

Rozwój postaci w Cyberpunk 2077 ujawniony w… wiadomości do gracza

CD Projekt jest firmą, która potrafi wykreować wizerunek marki bardzo przyjaznej dla „zwykłego” gracza. Jednym z elementów tej strategii jest udostępnianie istotnych informacji co do przyszłych premier w bezpośrednich odpowiedziach do graczy. Najczęściej pytania padają na Twitterze i tam właśnie publikowane są odpowiedzi, jak te dotyczące chociażby VR w Cyberpunk 2077. Tym razem jednak do czynienia mamy z informacją w prywatnej wiadomości na Facebooku. To tam CD Projekt ujawniło, jak mniej więcej wyglądał będzie rozwój postaci w Cyberpunk 2077.

rozwój postaci w cyberpunk 2077

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments