Samurai Shodown z Miną Majikiną. Powstanie też King of Fighters XV

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 5.08.2019, 15:00 Aktualizacja: 5.08.2020, 12:48
W trakcie The Evolution Championship Series 2019 ujawnione zostały nowe informacje na temat przyszłości bijatyk SNK. W ciągu najbliższych miesięcy otrzymamy całą paletę nowych postaci do Samurai Shodown (jedną z nich będzie Mina Majikina), a twórcy potwierdzają też King of Fighters XV.
samurai shodown - mina majikina
0 Udostępnień

Nowe postaci w Samurai Shodown zapowiedziane podczas EVO

Po evencie The Evolution Championship Series 2019 (w skrócie EVO), czyli tegorocznej edycji największego i najstarszego turnieju w bijatyki, fani tego typu gier opływają w ciekawe newsy. Zapowiedź pojawienia się Zafiny i Leroya w Tekkenie 7 to tylko wierzchołek góry lodowej. Twórcy recenzowanego przez Zagrano Samurai Shodown zapowiedzieli na najbliższe miesiące kilka nowych postaci, w tym Minę Majikinę.

Do gry w najbliższym czasie trafią Rimuru (sierpień), Shizumaru Hisame (wrzesień), Basara (październik), Kazuki Kazama (listopad) oraz Wan-Fu (grudzień). Mina Majikina dołączy do tego zestawu dopiero w 2020 roku, będąc częścią drugiej przepustki sezonowej.

Trailer potwierdza też prace nad The King of Fighters XV

Oprócz ujawnienia postaci, która będzie miała wiodąca rolę w promocji przyszłorocznej przepustki sezonowej, zaprezentowany powyżej trailer potwierdził też plany stworzenia The King of Fighters XV. Zapoczątkowana przed dwudziestoma pięcioma laty seria, której początek dała gra The King of Fighters ’94, jest jedną z najstarszych serii bijatyk. Ostatnia jej część wyszła w 2016 roku i spotkała się z ciepłym przyjęciem graczy i krytyki.

king of fighters xv

Ogłoszenie The King of Fighters XV było niestety bardzo lapidarne, ograniczając się do ujawnienia logo gry oraz potwierdzenia prac nad nią. Na dzień dzisiejszy nie są niestety znane żadne inne szczegóły, na czele z datą premiery King of Fighters XV. Z tego powodu nie możemy się nawet domyślać, czy będzie ona przeznaczona na kolejne generacje konsol, czy wyjdzie jeszcze na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments